בשנים האחרונות גברים נהנים משגרת טיפוח שלא הייתה מנת חלקם בעבר- ביגוד מגוון ועשיר, בישום וטיפוח שלא מבייש אף ליידי. ומגיע להם- שגרת היום יום של גברים הפכה לחוצה עם השנים, הלחץ המתמיד בעבודה, התחרותיות, אורח חיים דינמי, ההורות שהם לוקחים בה חלק פעיל ביותר, היום יום כל כך עמוס ומלחיץ ומצריך בין השאר ביצועים חשיבתיים אנרגיה חיונית ומרץ ולאלו שאוהבים לפקוד את חדר הכושר מתווספת גם תשישות גופנית.

אז אתם מפנקים את עצמכם בחולצה יפה, קרם מטפח, ונראים מיליון דולר, אבל האם אתם מטפחים את גופכם מבפנים?

עובדה ידועה שככל שאנו מתבגרים לצערנו, הצרות גדלות אתנו- הרבה מבוגרים מעל גיל 30 מדווחים כי הם חווים בין השאר מצבי מתח נפשי המובילים דיכאון וחולשה, יוצרים התקפי חרדה ומסכנים את בריאות הגברים העלולים בשל כך ללקות במחלות לב וכלי-דם, בקשיים בתפקוד מיני ובבעיות פוריות.

עם הגיל המערכת החיסונית נחלשת ונוספים סמני הזמן שחלקן הן מחלות תלויות גיל, אך מחלות וסימנים אלו הם לא גזרה משמיים. המשותף לאוכלוסייה הגברית, כמו הנשית, היא השאיפה להראות חיוניים ולא עייפים, לשפר את מראנו, העור, השיער וכמובן להביא את הגוף למצב אופטימלי ולשמור עליו צעיר לאורך שנים.

מראה מראה שעל הקיר- מי הכי גבר בעיר?

נשים כבר גילו מזמן כי שגרת טיפוח חיצונית, טובה ככל שתהיה, טובה למראה אך גם היא אינה מושלמת- היא אינה ערובה מספקת על מנת לחוש חיוניות. כדי להיות חיוניים עלינו לתת תשומת לב לא רק אל מה שמשתקף מולנו במראה, אלא לתת את מלוא הקשב למתחולל בגופינו פנימה. שאל את עצמך את השאלות הנכונות – האם אחרי מאמץ פיסי אני תשוש יותר מבעבר ? האם אני מתוח יותר ? האם קשה לי לישון ? השאלות הללו יביאו אותך להבין כי הגוף שלך זקוק לא רק למנוחה ורוגע, אלא ובעיקר – להשלמת חוסרים.

אתה לא לבד – הרבה גברים משנת ה40 לחייהם ומעלה מתלוננים על אובדן החיוניות הגופנית ומאשימים את אורך החיים, את העבודה, המטלות. אך לא מודעים לכך שהגוף מאותת כי חסר לו משהו, וסביר להניח שהמשהו הזה הוא קומפלקס ויטמני B.

קומפלקס ויטמין B
ויטמין B קומפלקס

קומפלקס ויטמיני B – הכדור בידיים שלך

פיתוחי מדענים של השנים האחרונות הביאו ליצירה של מגוון פתרונות אפקטיביים עבור כל מי שרוצה ליהנות מבריאות מחודשת. שנים חשבו כי ויטמיני B עומדים כל אחד בזכות עצמו ואם לוקחים אחד מהם זה מספיק. להפך – ויטמני B קשורים אחד לשני ונמצאים אפקטיביים במיוחד כאשר הם משולבים יחד – זהו מנגנון שלם שהגוף זקוק לו למטבוליזם תקין , לזרימת דם נמרצת, לעיכול תקין – קומפלקס ויטמין B משתתף פעיל בכל תהליך המתרחש בגוף ולכן כשיש חוסר אנו מרגשים פחות חיוניים וסובלים מתופעות לוואי כגון אנמיה או אפילו נשירת שיער.

קומפלקס ויטמיני B לגבר נוצר בנוסחה ייעודית תוך שימת לב וחשיבה על הצרכים הייחודיים של גברים. הוא עוזר בשיפור תחומי החיים לא רק לגברים צעירים אלא גם בגילאים מתקדמים ומספק את הוויטמינים והמינרלים החיוניים במינונים מתאמים, יחד עם נוגדי חמצון עוצמתיים ויעילים לשמירה על בריאות מערכות גוף הגבר ולהעלאת רמות האנרגיה. בי קומפליט משלב תמהיל של מספר ויטמני  Bהחיוניים לפעילות תקינה של גופנו ובמהלך השנים נוצר מחסור בהם. החזרתם לגוף משפרת לא רק את מראהו החיצוני של הגוף, העור והשיער, אפשר לומר כי ה"ברק חוזר לעיניים" הלכה למעשה.

בעולם כל כך דינאמי אתה חייב לשמור על ערנות וחיוניות, המשפחה העבודה החברים, כולם זקוקים לך וגובים אנרגיה.

שמור על אנרגיה גבוה ומתחדשת, על חיוניות שאתה כל כך זקוק לה ביום יום שלך , עם קומפלקס ויטמין B.