חשיבות המולקולות הצמחיות הביו אקטיביות לבריאות

כאשר חיידקים ומיקרואורגניזמים אלימים מורשים להתפתח בגוף, הם תורמים רבות לדלקות, רדיקלים חופשיים, מתח, התפתחות של מחלות ניווניות והזדקנות מוקדמת. אי לכך, עלינו למצוא דרכים יעילות להלחם בפטריות פתוגניות, בוירוסים ובחידקים בריאות, במעיים, איברים פנימיים נוספים וברקמות השונות.

bioactive בעלי חיים טרופיים, החיים בסביבתם הטבעית, העשירה במזון מן הצומח (כפי שבני האדם חיו פעם), חשופים למולקולות צמחיות ביו אקטיביות נדיפות הנמצאות בסביבתם בכל עת. האדם המודרני אינו חי בסביבה כזו.

האתגרים העומדים בפני האדם המודרני כוללים: זיהומים, מתח, תזונה לא מאוזנת, וסביבה לא בריאה ומעוטת צמחיה. אלו יכולים להוביל לדיכוי של מערכת החיסון ולדלקות תכופות אשר מטופלות לרוב באנטיביוטיקה סינתתית, המובילה לחוסר איזון כרוני במערכת החיסון ונוכחות של חיידקים עמידים. ישנם מחקרים שאף מצביעים על כך שזיהומים חידקיים ווירוסים יכולים לגרום לאלרגיות, אסטמה, קרון ואף סרטן.
לשמחתנו, קיים פיתרון המגיע ישירות מן הטבע בצורה של מולקולות צמחיות ביו אקטיביות המופקות מצמחים. לחלק מן המולקולות הללו, המופקות מן הצמחים המשתמשים בהן לצורך הגנה עצמית, ישנן תכונות אנטי חידקיות, שלא רק הורגות חידקים (בדומה לאנטיביוטיקה), אלא גם מפריעים לתקשורת שלהם , וכך מונעים מהם להפוך לפתוגנים. מולקולות אלו הורכבו במעבדה באופן אופטימלי למטרות בריאותיות שונות, ומכונות מצ"ב – מולקולות צמחיות ביו אקטיביות.
מולקולות צמחיות נדיפות אלו יכולות להישאף מתוך מתקן מיוחד, או באמצעות שימוש במאדה אולטרסוני. פיזור הפורמולה בחדר באמצעות המאדה האולטרסוני מסייע כנגד עובש, חידקים ובהפחתת דלקת הנגרמת ממזהמים בתוך החדר.

מחקרים מדעיים רבים מראים שלמולקולות צמחיות ביו אקטיביות בתרכובות מצ"ב (ANTIOXIDANT, BALANCE, BREATH) ישנן התכונות הבאות:

  • מפריעות להתפתחותם של חידקים, כולל כאלו שעמידים באנטיביוטיקה, פטריות ווירוסים.
  • נלחמות כנגד וירוסים גורמי סרטן
  • פעילות אנטי אוקסידנטית
  • פעילות אנטי חיידקית

טיפול מונע ומסייע באמצעות מולקולות צמחיות ביו אקטיביות:

תרכובת ANTI-OXIDANT (אנטי אוקסידנט) – לחיזוק כללי

אנטיאוקסידנט משמש לחיזוק כללי ע"י לחימה ברדיקלים החופשיים בגוף. רדיקלים חופשיים הינם מולקולות הרסניות בלתי יציבות הנוצרות כחלק מהתהליך חילוף החומרים בתא, כתוצאה ממתח, זיהומים רעלים וכן מדלקות. רדיקלים חופשיים מאיצים את ההזדקנות, וקשורים לכל המחלות הכרוניות. מולקולות צמחיות ספציפיות בפרומולה זו מנטרלות את הרדיקלים החופשיים, ומסייעות בצמצומם על ידי פעילות כנגד השפעתם של מזהמים סביבתיים ומיקרוביאליים, תהליכים דלקתיים ומתח. שאיפת מולקולות אלו מאפשר ספיגה מהירה בגוף דרך הריאות, בניגוד לספיגה האיטית האופיינית לאנטיאוקסידנטים  שמקורם בתזונה, וצריכים לעבור את תהליך העיכול וחילוף החומרים בכבד על מנת שיהיו זמינים לנו.

תרכובת IMMUNE לאיזון וחיזוק מערכת החיסון

תרכובת איזון ביחד עם תזונה נכונה ואורח חיים בריא, מסייעת במקרים הקשורים לפעילות בלתי מספקת של מערכת החיסון. לדוגמא: אסומה, עייפות כרונית, פיברומיאלגיה, כאבי פרקים. מולקולות צמחיות אלו נלחמות באוכלוסיות של חידקים ווירוסים. פעילות זו מפחיתה דלקת, רעילות וסיכון לסרטן. פורמולה זו מסייעת גם ברגיעה פיזית.

תרכובת נשימה BREATH לחיזוק מערכת הנשימה

תרכובת זו תומכת במערכת הנשימה באמצעות התנגדות לוירוסים וחיידקים. היא מסייעת במקרים של חשיפה לאלרגנים, עובש ומזהמים בסביבה סגורה כגון:מטוסים, כיתות, דיבור בפני קהל. הפורמולה בנויה לתמול במקרים של שיעול, קשיי נשימה. כאשר יש הרגשה של מצב בריאותי נשימתי שמתחיל להתפתח בריאות, באף או בגרון, מומלץ להתחיל להשתמש לעיתים תכופות, וזה יכול לסייע ללמניעת התפתחות של המצב הבריאותי.

לקריאת מאמר מורחב על המולקולות.

ישנן 3 פורמולות שונות, הכמות בכל בקבוק היא 15 מ"ל.
המלצות שימוש: למהול 5 טיפות מכל בקבוק בחצי כפית שמן קוקוס או שמן זית ולבלוע,
בנוסף אפשר גם לקנות ריחנים ולהריח אותן במשך כל היום.
עלות ריחן : 45 ש"ח (יש 3 סוגים שונים)
עלות בקבוק מילוי : 159 ש"ח (יש 3 סוגים שונים)