nutri-dyn

מהי חברת Nutri-Dyn?

חברת Nutri-dyn נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום הבריאות.
החברה מוכרת כאחת החברות היצרניות והמשווקת הגדולים ביותר בעולם. מעבר לזה שלחברת Nutrition-Dynamics  ליין מוצרים ייחודי, הם משווקים מוצרים של 12 משווקים מהטובים בעולם, ובניהם חברת metagenics העולמית, Progressive-LABBiocodex, Dynamic-Nutritioal וכו'.

חברת נוטרי-דין ומטג'ניקס עובדות אך ורק עם מטפלים ורופאים מוסמכים כי רוב הנוסחאות והמוצרים שהיא מציעה הן טיפוליות ומצריכות ייעוץ והכוונה בהתאם.

המטרה העיקרית של החברה היא לספק את האיכות הגבוהה ביותר של תוספי תזונה וחינוך אנשי מקצוע בתחום הבריאות, על מנת שיהיו מסוגלים לייעל את בריאותם של המטופלים שלהם ולהגדיל את איכות החיים.
בתקופה שבה השכיחות של מחלות כרוניות אחראיות על אחוז גבוה של עלויות שירותי הבריאות, מעולם לא היה צורך גדול יותר לחינוך סגנון חיים,תזונה נכונה וטיפול בעזרת תוספי תזונה מקצועיים.
בנוסף לתמיכה בחולים כרוניים, הנוסחאות גם מיושמות בהצלחה בתוכניות למעמד ספורטאים בעולם, כולל לאנס ארמסטרונג אשר טען ל7 פרסי טור דה צרפת.

נדיר שחברה מקצועית למוצרי תזונה מייעדת את הצוות המדעי, המעבדות, הציוד, הזמן, המשאבים והנהלים הקפדניים כדי להשיג איכות אמיתית.

Nutri-Dyn היא חברת התזונה היחידה המוכרת למקצוענים בתחום שירותי הרפואה ודבקה באדיקות לחמשת התקנים המזוהים ביותר עם איכות.

1. GMP (תנאי ייצור נאותים) – ייצור מוסמך – סימן האיכות האולטימטיבי

אם זה כתוב על התווית, זה גם נמצא בבקבוק – זה מובטח. מתקן הייצור של החברה מוסמך לתנאי ייצור נאותים (GMP) מטעם 'האגודה למוצרים טבעיים' (NPA), 'קרן התברואה הלאומית' (NSF), ו-'מינהל המוצרים התרפויטיים של אוסטרליה' (TGA) על מנת להבטיח את תקני האיכות הגבוהים ביותר.זוהי דרך בטוחה לדעת שאתם מקבלים בדיוק את הדבר שעליו אתה משלמים.

לאף חברת תוספי תזונה מקצועית אין את כל האישורים הללו. לרבות מהן אין אפילו אישור אחד.

2. מרכיבים טהורים – זהות המרכיבים נבדקת בדרגות רבות.

ב-Nutrition-Dynamics מבודדים כל חומר גלם ולאחר מכן בודקים כל אחד מהם ביסודיות כדי לתמוך באיכות, בטיחות ויעילות. על נוסחאות הדורשות מרכיבים רגישים במיוחד או מתכלים, עורכים בדיקות נוספות – מעל ומעבר לבדיקות הנדרשות מאיתנו לפי תנאי הייצור הנאותים הקיימים של 'מינהל המזון והתרופות'. אוסף רכיבים של כל מוצר סופי נבדקים שוב לאחר מכן כדי להבטיח שהמוצר טהור;

הדבר נעשה בתור אמצעי בטיחות נוסף ומתן תקפות לאיכות.
לא ניתן להתחרות בתשומת הלב שחברת Nutri-Dyn  מקדישים לפרטים.

3. בטיחות מרכיבים אחרי סקירה – לא תיווצר נוסחה בלעדיהם

חברת Nutri-Dyn לא מעיזים להשתמש במרכיב כלשהו בנוסחה ללא מחקר בספרות המקצועית על בטיחותו הצפויה בשימוש בו כתוסף תזונה.לחברה צוות מחקר במפעל ומרכז מידע רפואי עם גישה לאלפי פרסומים מדעיים שעוברים ביקורת על-ידי עמיתים אשר סוקרים מחקרים ומאמרים שפורסמו על כל מרכיב טבעי חדש שהם שוקלים להשתמש בו במוצריהם.

זהו חיזוק נוסף למוצרים שאתם יכולים לבטוח בהם.

4. הערכות קליניות על בני אדם – הדרך הבטוחה ביותר להציג אפקטיביות

הדרך הטובה ביותר להציג אפקטיביות ובטיחות של מוצר תזונה היא לראות איך הוא פועל על מטופלים אמיתיים. 'מרכז המחקר לרפואה תפקודית' (FMRC) – זרוע המחקר הקליני של Metagenics – היא קליניקה פנימית המאוישת על-ידי אנשי מקצוע ברפואה שממליצים על הגישות התזונתיות של חברת נוטרישן-דיינמיקס ומודדים את הצלחתם. ה-FMRC גם עורך ניסויים קליניים שפורסמו בכתבי עת נחשבים אשר עוברים ביקורת על-ידי עמיתים.

5. צוות מדעי ומִתקנים – הטובים ביותר

לא לכל חברת תזונה מקצועית יש צוות משלה של אנשי מקצוע רפואיים וטכניים ייעודיים. לחברת Nutri-Dyn יש את אחד מהצוותים הפנימיים המדעיים הגדולים ביותר – נושאי תואר MD, PhD ואחרים

אף חברה אחרת בפלח השוק לא יכולה להציע ידע מיד ראשונה כמו זה שניתן להשיג בסביבה קלינית.

בנוסף, לחברת Nutri-Dyn יש כמה מהמתקנים וממעבדות המחקר המתקדמים ביותר, כגון מעבדות המטה-פרוטאומיקה (MetaProteomics) לבדיקת ההשפעות של חומרים מזינים על חלבונים והתבטאות גנים.

חברת Nutri-Dyn משווקת מוצרים של יותר מ-30 יצרנים מובילים בעולם ובניהם:
Progressive Labs , Dynamic Nutritional, Himalaya, Metagenics

קל לראות מדוע כל כך הרבה מקצוענים בשירותי הרפואה ומטופליהם מסתמכים על המוצרים של חברת Nutri-dyn.