ירידה בתפקוד הקוגניטיבי, התדרדרות הראייה, שיער יבש ומראה עור ירוד, תשישות – כל אלה מוכרים לרוב האוכלוסייה שעברה את גיל ה-50, ויש שיאמרו שתחושות אלה מוכרות להם עוד הרבה קודם.

התגלית המרעישה היא כי קיים סיכוי גבוה לכך שתחושות אלה אינן נובעות ממרוצת השנים ומקורן אינו בתהליך הטבעי של עייפות החומר, אלא – מחסור בחומצות השומן החיוניות לבריאות כל תא ותא בגופנו- EPA ו DHA.

מעל לעשור שחוקרים מתריעים כי מאות אלפי אנשים ברחבי העולם, מתים מידי שנה כתוצאה ממחסור באומגה 3. במאמר שפורסם ב-2005 על-ידי חוקרים מאוניברסיטת הרווארד, התגלה כי בארה״ב בלבד מתים מידי שנה כ-100,000 איש ואישה, ממחסור באומגה 3. מחסור בחומצות שומן חיוניות אלה מאייש את המקום השישי ברשימת גורמי התמותה המובילים בארה״ב, והוא קטלני יותר מצריכה עודפת של שומן טראנס.

אומגה 3 ידועה בעיקר כשתי חומצות השומן החיוניות EPA ו DHA המוכרות לנו מתוספי שמני הדגים. ובכן אנחנו שמחים להודיע שיש אלטרנטיבה בריאה ואקולוגית יותר. ניתן לצרוך את שתי חומצות השומן החשובות הללו לא מדגים, אלא מהמזון של הדגים – אצה מיקרוסקופית.

עובדה מעניינת הינה שהגוף שלנו אינו יכול לייצר את חומצות השומן החשובות הללו, בשום שלב בחיינו ועל כן הן מוגדרות ״חומצות שומן חיוניות״ – חיוניות לתפקוד ובריאות כל תא בגוף, ואנו חייבים לקבל אותן מהתזונה שלנו, קרי, ממקור חיצוני.

מחקרים ומאמרים רבים מדגישים את העובדה כי רוב האוכלוסייה המערבית מצויה במחסור של אומגה 3 ובחישוב מהיר – מחסור ברכיב שנמצא בכל תא ותא בגוף, עלול להוביל לפגיעה בתפקודו, עד לכדי שינויים בתא דוגמת תנגודת לאינסולין, דלקת ותהליכים סרטניים. ובמקרה הגרוע מכל – 100,000 מקרי מוות בשנה בארה״ב.

המקור האיכותי ביותר לאומגה 3 הם אצות! אנחנו מפיקים את האומגה 3 מאצת ים מיקרוסקופית שמכילה שילוב של שתי חומצות השומן החיוניות EPA ו DHA.

צריכה יומית של שמן עשיר זה, נותנת לגוף את המינון שהוא צריך כדי לשמור על בריאותו וגם מסייע במניעה ובטיפול של מחלות רבות כמו מחלות לב וכלי-דם ושבץ מוחי, הנמצאים בראש רשימת גורמי התמותה בישראל.

אלפי צרכנים של אומגה 3 מהצומח מדווחים על שיפור ניכר במצבם הבריאותי. רבים מעידים על תחושת חיוניות מוגברת, שיפור במצב הראייה והתפקוד הקוגניטיבי, הפסקת נשירת שיער ומראה עור בריא וחיוני.

אומגה 3 ליפוזומאלית המופקת מאצה מיקרוסקופית מהווה מקור בטוח ואיכותי לצריכת אומגה 3 חיונית והוא נקי ממתכות כבדות ומטעם וריח לא נעימים, המוכרים משמני הדגים.

 

השאר תגובה