ברזל

נשירת שיער אצל נשים

אחד התסמינים הבולטים של מחסור בברזל הוא נשירת שיער. חשוב לדעת שלא כל סוגי הברזל זהים וישנם סוגי ברזל אשר גורמים לתופעות לוואי לא נעימות. חשוב לקחת ברזל עדין.

הקישור למולקולות הגליצין בברזל-ביסגליצינאט מוביל לספיגה יעילה פי 4 מזו של סוגי הברזל הרגילים. ספיגתו היעילה של ברזל ביסגליסינאט מאפשרת נטילת מינון הנמוך ב75% מן המינון הנהוג בטיפול בברזל סולפאט ללא חשש מתופעות הלוואי האופייניות לברזל.

בעיות עיכול

מהו ברזל עדין מסוג ביסגליצינאט ומדוע חשוב לעשות בו דווקא שימוש כתוסף תזונה? מדוע חשוב שתוסף הברזל יגיע כנוזל וכיצד ויטמין C מסייע לספיגת תוסף הברזל בגוף? על כך ועוד במאמר שלפניכם.

מחקרים מוכיחים אקוסאפ ecosupp

מהו ברזל עדין? מדוע ברזל עדין עדיף על ברזלים אחרים ומה למדע יש לומר על כך? לקריאת כל המחקרים החשובים ביותר להבנת הברזל העדין, חשיבותו ותפקודיו, יש ללחוץ על הקישור!

ויטמין D3

כעת מתחוללת מהפכת מודעות נוספת, הומנית יותר – אופן הייצור של ויטמין D ושימוש בחומרי גלם טבעיים, שאינם מן החי.

ויטמין די ילדים

פריצת דרך מדעית באקוסאפ – וויטמין D3 (כוליציפרול) ב 90% זמינות ביולוגית, שמיוצר ממקור צמחי.

ניסוי עיוור שנערך לאחרונה ע"י מעבדות .Great Plains Inc שבארה"ב הוכיח באופן חד משמעי כי בויטמין D3 שעבר תהליך מיציליזציה היה גידול פי 5 בסרום 25 (OH) מאשר בויטמין D רגיל באמולסיה.

מתי נדע שאנחנו סובלים מויטמין D נמוך? מה הם הערכים התקינים והרצויים של ויטמין D בדם? כמה ויטמין D לוקחים כשמזהים בבדיקות דם מחסור של הויטמין? לחצו לקריאת המאמר המלא!

חומצה פולית

חומצה פולית

מאמר המדבר על כך של-40-60% מהאוכלוסייה יש פולימורפיזם הפוגם בהמרה של חומצה פולית לצורתה הפעילה – פולאט וביתרון הנגזרת בכך שהיא תורמת קבוצת מתיל ל-DNA ול-RNA

בזמן הריון חשוב יותר מתמיד להקפיד על תזונה מתאימה, לשתות הרבה מים, להקפיד על אכילה יומיומית של פירות וירקות, להפחית במלחים, סוכרים, פחמימות..

חומצה פולית

תארו לעצמכם שיש ויטמין כל כך חשוב להתפתחות העובר ובריאות התינוק, עד שרשויות הבריאות בכל העולם לא מסתפקות בהמלצות ובטיפות חלב למיניהן ופשוט מעבירות הוראה ישירה.

חומצה פולית לגבר

עד היום כל המומחים היו תמימי דעים כי חומצה פולית נועדה לתינוקות ובעיקר יעדו אותה לנשים, אך לאחרונה גילו כי הבעיות עלולות לבוא גם מצד האבא.

אומגה 3

מדוע חשוב לשלב אומגה 3 כבר מהשנים הראשונות? כיצד אומגה 3 מסייעת בטיפול בהפרעות קשב וריכוז בדרך טבעית וכיצד נשיג ספיגה מקסימלית של חומצת השומן החיונית? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם!

אומגה 3 בגיל השלישי

מדוע אומגה 3 חשובה בגיל השלישי? כיצד אומגה 3 מסייעת בהתמודדות עם תהליך ההזדקנות ולאיזה תפקודים חיוניים היא משמשת? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם!

כיצד אומגה 3 מסייעת להתמודדות עם קשיי למידה של ילדים ואיך היא משמשת כפתרון טבעי ויעיל במקום הפתרונות הכימיים המוצעים לנו היום? לחצו על הקישור לקריאת המאמר המלא!

לאחרונה פורסם מחקר אוניברסיטאי מקיף שנעשה על 171 סוגי אומגה 3 והוכיח באופן חד משמעי: שמני דגים ושמני קריל אינם יציבים ומתחמצנים תוך זמן קצר.

ויטמין B12

omega 3

מהו ויטמין B12, מהו מקורו וכיצד הוא נספג בגופינו? על אילו תהליכים חיוניים בגופינו הוא אחראי ומדוע הוא נחשב לבעל השפעה חשובה כל כך.

בזמן הריון חשוב יותר מתמיד להקפיד על תזונה מתאימה, לשתות הרבה מים, להקפיד על אכילה יומיומית של פירות וירקות, להפחית במלחים, סוכרים, פחמימות..

אדם שנשלח לבדיקת דם שגרתית לבדוק את רמות ה-B12 שלו ונמצא חסר ניתן לטפל בקלות ע״י נטילה של תוסף תזונה ויטמין B12. מידע נוסף במאמר

ויטמין B12 נמצא יעיל להפרעות קשב וריכוז באמצעות מעורבותו של הויטמין בתפקודי מוח רבים. הוא אחראי על ייצור ותחזוקה של מעטפת המיאלין (הציפוי המגן על תאי עצב) , חילוף חומרים של חומצות שומן חיוניות במוח והפקת אנרגיה.

B קומפלקס

תמונת המחשה - מאמר על התמודדות עם מתח ולחץ

פורמולת קומפלקס B היא פתרון מצויין עבור אנשים שחווים לחץ ומתח נפשי יום יומי והיא הותאמה במיוחד עבור אנשים המצויים במצב הזה באופן כרוני למשך תקופות ארוכות

חומצה פולית לגבר

קומפלקס ויטמיני B לגבר נוצר בנוסחה ייעודית תוך שימת לב וחשיבה על הצרכים הייחודיים של גברים. הוא עוזר בשיפור תחומי החיים לגברים צעירים ומבוגרים.

אנמיה בהריון

B-Complete בהריון, האם כדאי לקחת ואם כן מדוע? כיצד B-Complete מסייע בשלב ההריון? מדוע הוא חשוב לבריאות מערכת העיכול, למערכת העצבים ולהורדת מתח. לחצו לקריאת המאמר המלא!

ויטמין B

חיטוב הגוף דורש יותר מרק פעילות גופנית ותזונה! בתהליך החיטוב יש לגוף צרכים נוספים אותם ינתן למלא על ישי שימו בתוספים המתאימים! מהם התוספים המתאימים לתהליך החיטוב? לחצו לקריאת המאמר המלא!

ויטמין C

לרשותכם אינדקס מאמרים ומחקרים קליניים אשר נערכו בנושא ויטמין C והשפעותיו על מערכות הגוף השונות. למעבר למאמר לחצו על הקישור: ויטמין C וכלי דם: Effect of vitamin C and vitamin E supplementation on endothelial function: a systematic review and meta-analysis … קרא עוד

ויטמין C זכור לרבים מאתנו מהילדות כתרופת פלא – הצטננת? קח ויטמין C, אתה חלש? קח ויטמין C, רוצה עור בריא? נכון, ויטמין C.

ויטמין C

סוד התוסף הנוזלי הוא הקצב שלו. תוסף המגיע לקיבה בצורת כדור צריך לעבור תהליך של התמוססות לנוזל ורק אחר כך מתחיל שלב הספיגה ממערכת העיכול לתוך הדם. מידע נוסף במאמר >>

ויטמין E לילדים

במהלך שנות חיינו המוקדמות, מהווה ויטמין C את אחד הוויטמינים החשובים ביותר לבריאות וזאת, בשל תמיכתו בתהליכי גדילה והתפתחות שונים. למידע נוסף…