ברזל

ברזל לטבעונים וצמחונים

בין אם אלו הם הצעדים הראשונים שלכם בעולם הצמחונות ובין אם אתם צמחונים או טבעונים וותיקים, תמיד הרפואה הקונבנציונלית תשאל לשלום מאגרי הברזל שלכם.

ברזל במזון

ישנם 2 צורות של ברזל שיכול להתקבל מהמזון: Heme ו Non-heme.
הHeme מגיע מהחי והNon-Heme מירקות. ברזל שמגיע מהחי (בצורת Heme) יוכל להיספג במעי טוב יותר מאשר ברזל שמגיע מירקות, מכיוון שמקורו הוא מההמוגלובין של החיה.

פריטין - מאגרי הברזל של הגוף

את כבר שבועות בדיאטה מרעיבה את עצמך והמשקל לא זז? עייף כבר משעות הצהריים ומנמנם באוטובוס? מה אפשר לעשות ומה הקשר לפרטין?

הריון בריא

חולשה, עייפות, תשישות כללית. אלו סימנים שכל אישה בהריון מכירה ורגילה עליהם. מה יכולה להיות הבעיה ומה ניתן לעשות? על כך במאמר הבא.

nozel-graph

התוספים הנוזליים ניתנים בטפטוף הם מקלים במיוחד על ילדים ואנשים עם קשיי בליעה. תוספים נוזליים מתפנים מהגוף בקלות רבה יותר.

רכיבי תזונה חיוניים לעור הפנים

מה הקשר בין ברזל לבין בעיות בעור הפנים? כיצד האנמיה משפיעה על הרקמות? מי חשוב שיקח ברזל? איזה סוג של ברזל כדאי לקחת? להמשך קריאה לחצו על הקישור!

בדיקות דם

סובלים מתסמינים כגון: חיוורון, סחרחורות וכאבי ראש תדירים, עייפות וחולשה כרונית, קוצר נשימה בעת מאמץ פיזי, איבוד תיאבון או בעיות במערכת העיכול? המשיכו לקרוא…

ברזל בתזונה

מהי אנמיה? מהם הסימפטומים הנפוצים למצב של אנמיה? כיצד ניתן להגיע למצב אנמיה ומה הקשר בין אנמיה לחוסר ברזל? הכל ועוד במאמר המלא!

עודף ברזל

לא מומלץ ליטול ברזל בכמויות גבוהות מדי מכיוון שהדבר עלול לגרום לחמצון מוגבר של רקמות הגוף ומרכיבים חיוניים בתאים, ומסב נזק רב לתפקודם. כמו כן עודף בברזל יגרום ליצירה של רדיקלים חופשיים, מוטציות בגרעין התא ויצירת תאים סרטניים.

ברזל בהריון

ברזל בהריון הוא אחד המינרלים החשובים ביותר לאישה ההרה. פורמולת הברזל הייחודית של אקוסאפ היא היחידה שנספגת ולא גורמת תופעות לוואי.

ויטמין D3

בקבוק ויטמין די טבעוני אקוסאפ

באיזה סימפטומים מתבטא מחסור בויטמין D? איך תדעו שאתם סובלים ממחסור בויטמין D? מי מועדים יותר מכולם לפתח מחסור בויטמין D? היכנסו עכשיו לקריאת המאמר המלא!

מדוע יש צורך ליטול ויטמין D בהריון? מה הקשר בין ויטמין D לרעלת הריון? מה הקשר בין ויטמין D לסוכרת הריונית ולבעיות נוספות? כיצד תורם ויטמין D להתפתחות העובר? היכנסו עכשיו לקריאת המאמר המלא!

גם תינוקות זקוקים לויטמינים

מדוע ויטמין D הוא החשוב ביותר לתינוקות? מה הקשר בין ויטמין D לרככת ועצמות חלשות? מי נמצא בקבוצת סיכון למחסור בויטמין D? היכנסו עכשיו לקריאת המאמר המלא!

בריאות טבעית במשפחה

האם אפשר להגיע למצב של הרעלה של ויטמין D? כמה ויטמין D זה יותר מידיי ובאיזה מינון הכי נכול לצרוך ויטמין D? לחצו על הקישור לקבלת המידע המלא!

ויטמין D לגיל השלישי

מתי נדע שאנחנו סובלים מויטמין D נמוך? מה הם הערכים התקינים והרצויים של ויטמין D בדם? כמה ויטמין D לוקחים כשמזהים בבדיקות דם מחסור של הויטמין? לחצו לקריאת המאמר המלא!

ויטימין D3 מיוצר בטכנולוגיה ליפוזומאלית

ויטמין D3 נוזלי בספיגה גבוהה

אורח חיים בריא

ויטמין D וסידן מה הקשר בין ויטמין D לאוסטיאופורוזיס? כיצד ויטמין D שומר על בריאות העצמות? איך נדע אם אנחנו סובלים ממחסור בויטמין D וצריכים לקחת תוסף? לחצו לקריאת המאמר המלא!

ליפוזום

ניסוי עיוור שנערך לאחרונה ע"י מעבדות .Great Plains Inc שבארה"ב הוכיח באופן חד משמעי כי בויטמין D3 שעבר תהליך מיציליזציה היה גידול פי 5 בסרום 25 (OH) מאשר בויטמין D רגיל באמולסיה.

חשיפה נאותה לשמש

מדוע ויטמין D חשוב לשמירה על עור הפנים? כיצד מסייע ויטמין D לשמירה על בריאות העור? איזה ויטמין D מומלץ במיוחד למניעת בעיות עור? לחצו על הקישור לקבלת המידע המלא!

ויטמין d לילדים

האם יש צורך לתת ויטמין D לילדים? מדוע חשוב לעשות זאת? כיצד ויטמין D מסייע במניעת בעיות התפתחותיות אצל ילדים? לחצו על הקישור לקבלת המידע המלא!

חומצה פולית

תוספי תזונה לנשים

מחסור בB12 עלול לגרום לאנמיה שנקראת אנמיה מקרוציטית. אנמיה היא מצב של מחסור בתאי דם אדומים אשר תפקידם הוא להעביר חמצן בגוף אל הרקמות השונות. אנמיה יכולה להתפתח עקב מחסור בויטמין B12, ברזל או חומצה פולית.

חומצה פולית סינטטית או טבעית

תארו לעצמכם שיש ויטמין כל כך חשוב להתפתחות העובר ובריאות התינוק, עד שרשויות הבריאות בכל העולם לא מסתפקות בהמלצות ובטיפות חלב למיניהן ופשוט מעבירות הוראה ישירה.

להרגיש טוב ולהיות מאושרים

מהי אנמיה ולמה היא גורמת? מה ההבדל בין אמנציה כתוצאה ממחסור בברזל לעומת אנמיה כתוצאה ממחסור ב-B12? כיצד מטפלים באנמיה באופן מהיר וטבעי? הכל ועוד במאמר המלא!

בדיקת דם לאנמיה

ישנן דרכים שונות להבין אנמיה. אחת מהדרכים היא הדרך של הרפואה הסינית אשר רואה במצב זה כחמור וככזה אשר יש לטפל בו בהקדם. רוצים לדעת עוד על אנמיה בראי הרפואה הסינית? קראו את המאמר המלא

תוסף נוזלי וטבעי שיעורי בית

אם אתם קוראים את הכתבה הזאת, סביר להניח שזאת לא הפעם הראשונה שאתם מנסים לדלות אינפורמציה על תזונה ובריאות באינטרנט. סיכמנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על B12 וחומצה פולית.

תמונה להמחשה התקררות בחורף. חומצה פולית

מהי חומצה פולית? היכן נמצאת החומצה הפולית ומנין ניתן להשיג אותה? מה תפקידיה של החומצה הפולית ומדוע היא חשובה בתקופת ההריון? לחצו על הקישור לקריאת המאמר המלא!

תוספי תזונה לנשים נועדו לספק להן את צרכיהן בהתאם לשלבים השונים בחייהן. מה חשוב בתוספי תזונה לנשים? איזה תוספים חשובים ומתי? היכנסו לקריאת המאמר המלא

חשוב לשלב בין B12 לחומצה פולית

מדוע חשוב לשלב בין ויטמין B12 לחומצה פולית? כיצד ויטמין B12 וחומצה פולית פועלים יחד לשמירה על בריאותנו? למה לשלב בין השניים במצבי אנמיה והריון? כל עוד ועוד במאמר המלא!

הריון ולידה

בזמן הריון חשוב יותר מתמיד להקפיד על תזונה מתאימה, לשתות הרבה מים, להקפיד על אכילה יומיומית של פירות וירקות, להפחית במלחים, סוכרים, פחמימות..

health

הכנו לכם הפעם בשורות חמות על מנת לסייע לכולנו להיות בריאים גם בחורף, כמה הרצאות וידיאו חשובות שאסור לפספס, סקירה מיוחדת על חומצה פולית וחשיבותה, וובינר חינמי כיצד לחזק את המערכת החיסונית ועוד.

אומגה 3

אומגה 3 ליפוזומלית מאצות ים

מחקרים מוכיחים בתחומים של: הפרעות קשב וריכוז ADHD, המרת אומגה 3 צמחית ALA לחומצות שומן שמן דגים

אומגה 3 לילדים

מדוע חשוב לשלב אומגה 3 כבר מהשנים הראשונות? כיצד אומגה 3 מסייעת בטיפול בהפרעות קשב וריכוז בדרך טבעית וכיצד נשיג ספיגה מקסימלית של חומצת השומן החיונית? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם!

כספית באומגה 3 משמן דגים

הכספית היא למעשה יסוד מתכתי נוזלי בו נעשה שימוש בתעשיות שונות. מתכת זו נחשבת כרעילה לגוף האדם, וספיגתה בגוף עלולה להוביל לתהליכים דלקתיים וסרטניים ..

אומגה 3 לרוגע ואיזון

המאמר המלא על בעיות קשב וריכוז ואומגה 3. כיום אופציות הטיפול בבעיות קשב וריכוז כוללות טיפול קונבנציונלי (ריטלין) ולחילופין – טיפול טבעי, המבוסס על אומגה 3.

אומגה 3 ביציבות מקסימלית מסייעת בטיפול בהפרעות קשב

כיצד אומגה 3 מסייעת להתמודדות עם קשיי למידה של ילדים ואיך היא משמשת כפתרון טבעי ויעיל במקום הפתרונות הכימיים המוצעים לנו היום? לחצו על הקישור לקריאת המאמר המלא!

אומגה 3 ביציבות מקסימלית מסייעת בטיפול בהפרעות קשב

לאחרונה פורסם מחקר אוניברסיטאי מקיף שנעשה על 171 סוגי אומגה 3 והוכיח באופן חד משמעי: שמני דגים ושמני קריל אינם יציבים ומתחמצנים תוך זמן קצר.

אומגה 3 ליפוזומלית מאצות ים

אומגה 3 צמחי. יעילה במצבים של בעיות קשב וריכוז, אנטי דלקתית, מורידה כולסטרול, משפרת דפוסי שינה, עוזרת במצבי אקנה, פסוריאזיס..

אומגה 3 בהריון

חומצת שומן אלפא לינואית בעצם מלווה את גוף האדם בכל השלבים ,מההריון ( נוכחות בשליה ) דרך הנקה (חומצת שומן ALA עוברת בחלב אם )מסייעת לבני נוער בעיקר בכל הקשור בבעיות קשב וריכוז ועד לגיל מבוגר.

ליפוזום

ניסוי עיוור שנערך לאחרונה ע"י מעבדות .Great Plains Inc שבארה"ב הוכיח באופן חד משמעי כי בויטמין D3 שעבר תהליך מיציליזציה היה גידול פי 5 בסרום 25 (OH) מאשר בויטמין D רגיל באמולסיה.

אומגה 3 בגיל השלישי

מדוע אומגה 3 חשובה בגיל השלישי? כיצד אומגה 3 מסייעת בהתמודדות עם תהליך ההזדקנות ולאיזה תפקודים חיוניים היא משמשת? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם!

ויטמין B12

ערכים תקינים של B12

מהם ערכים תקינים של ויטמין B12 ? ויטמין B12 הוא אחד הויטמינים הקשים ביותר לספיגה. כ 90% מהאוכלוסיה סובלים ממחסור בויטמין B12. קראו את המאמר ולכו להיבדק!

dna

בשביל להתחיל להבין מהי אפיגנטיקה צריך קודם להבין שאם דנ״א/גנטיקה זה המחשב שמפעיל את גופכם, אז אפיגנטיקה זו התוכנה שמפעילה את המחשב.

ויטמין B12 נמצא יעיל להפרעות קשב וריכוז באמצעות מעורבותו של הויטמין בתפקודי מוח רבים. הוא אחראי על ייצור ותחזוקה של מעטפת המיאלין (הציפוי המגן על תאי עצב) , חילוף חומרים של חומצות שומן חיוניות במוח והפקת אנרגיה.

ויטמיני B ושמירה על מערכת העצבים

מחקרים מוכיחים שויטמין B12 בצורת המתילקובלמין זו הצורה הטבעית היחידה, ללא רעלים, בעלת הספיגה הגבוהה ביותר אשר מעניקה לגוף קבוצות מתיל חיוניות החשובות לתאי המוח, תאי זיכרון, מצב הרוח, תפקוד קוגניטיבי ועוד.

הזדקנות של העור, לפני ואחרי

מהי חשיבותו של B12 לשמירה על עור הפנים? לאיזה תהליכים חשובים קשור ה-B12? איזה סיפטומים נזהה במצב מחסור של B12? לשמירה על בריאות עור הפנים היכנסו למאמר המלא!

ויטמין d לילדים

כולנו יודעים שויטמין B12 חיוני לתפקוד התקין של המוח ומערכת עצבים, אבל בשנים האחרונות נמצא כי ילדים רבים מקשת האוטיזם סובלים ממחסור חמור ב B12 ומתהליך מתילציה לקוי.

B12 לילדים

איזה סימפטומים נזהה אצל ילדינו במידה והם סובלים ממחסור של ויטמין B12? איזה תוסף איכותי ומומלץ במיוחד עבור ילדים? לשמירה על בריאות ילדיכם היכנסו עכשיו למאמר המלא!

B12 לשיער

מהי חשיבותו של B12 לשיער? למה גורם מחסור בויטמין B12? מדוע מחסור בויטמין B12 גורם לפגיעה בצמיחת השיער? לשיער שופע ומלא ברק היכנסו למאמר המלא!

אנמיה בהריון

אין הריונית טרייה שלא תתלונן לפחות פעם, פעמיים או שלושים פעמים על עייפות, חולשה, נשירת שיער וחיוורון קל. כל אלו תופעות שכיחות בהריון, אך כאשר הבדיקות מראות על אנמיה הריונית – מקיטור חביב של אם לעתיד זה הופך לנורה אדומה של אנמית הריון בהווה.

ויטמין b12 ותפקוד קוגניטיבי

ש: האם יש קשר בין B12 לבין נדודי שינה?
ת: B12 ממלא תפקיד חיוני בייצור מלטונין. המלטונין ידוע כהורמון האחראי על השינה, כשיש בו חוסר הוא גורם לבעיות שינה ועייפות..

B קומפלקס

ויטמין B וירידה במשקל

אם אתם מתעניינים בירידה במשקל, אנחנו מניחים שאין צורך להלאות אתכם עם הקלישאה המוכרת של "אין תרופת קסם".

ויטמיני B ושמירה על מערכת העצבים

מהו ויטמין B1 ומהם תפקידיו ומאפייניו? מהם הסימפטומים במצב מחסור של הויטמין וכיצד מטפלים במחסור זה? מהם המקורות הטבעיים של ויטמין B1? לחצו על הקישור לקריאת המאמר המלא!

ויטמין B2

ויטמין B2 הוא אחד משמונת הוויטמינים השייכים לקומפלקס ויטמיני B, והוא רכיב חשוב במספר גדול של תהליכים ביוכימיים אשר מתרחשים בגוף מדי יום ומעניקים לגוף אנרגיה

התמודדות עם מתח ולחץ

פורמולת קומפלקס B היא פתרון מצויין עבור אנשים שחווים לחץ ומתח נפשי יום יומי והיא הותאמה במיוחד עבור אנשים המצויים במצב הזה באופן כרוני למשך תקופות ארוכות

ויטמיני B לילדים

הילד שלך סובל והרופא לא יודע מה יש לו? תבדקו ויטמין B. לפי שאתם נותנים לילד אנטיביוטיקה או אקמול, עצרו. מדובר בבן אדם, מכונה אנושית מדהימה…

מקורות לויטמין B4

ויטמין B4 הוא אחד משמונת הוויטמינים השייכים לקומפלקס ויטמיני B. הוא ידוע כגורם מרכזי בהתפתחות המוח, מערכת העצבים, כושר החשיבה והיכולת הלימודית.

ויטמין B5

ויטמין B5, החומצה הפנטותינית – מה תפקידה? מה הסימפטומים שנזהה בזמן מחסור של B5? לכל המידע לגבי הויטמין החשוב לחצו על הקישור!

ויטמין B3

מהו ויטמין B3 ומהם תפקידיו ומאפייניו? מהם הסימפטומים במצב מחסור של הויטמין וכיצד מטפלים במחסור זה? מהם המקורות הטבעיים של ויטמין B3? לחצו על הקישור לקריאת המאמר המלא!

ויטמין B6

מיהו ויטמין B6? מה תפקידיו של ויטמין B6? למה גורם מחסור של ויטמין זה ומהם המקורות השונים מהם ניתן לקבל B6? לחצו על הקישור לקריאת המאמר המלא!

ויטמינים

מה ההבדל בין מולטי ויטמין לקומפלקס B? מדוע סוגים שונים ורבים של ויטמינים פחות יעילים ומדוע אנחנו ממליצים על קומפלקס B? לחצו עכשיו על הקישור ושמרו על בריאות מירבית!

גלוטמין

אימונים אינטנסיביים מובילים לירידה של עד 50% מכמות הגלוטמין החיונית לגופנו ומובילים לפגיעה בו. היכנסו וקראו עוד על גלוטמין ועל חשיבותו בקרב ספורטאים.

L-Glutamine

בשנים האחרונות תוסף L-Glutamine הפך לפופולרי בשל השימוש ההולך וגובר בתהליכי ריפוי של מחלות מעיים ושמירה של בריאותם ובמיוחד במקרים בהם רוצים לטפל במעי-דליף או מעי-רגיז.

מגנזיום

משפחה בריאה ומאושרת

חשוב לדעת שיש הבדל בין סוגי המגנזיום, ומגנזיום מלחי פשוט מסוג ציטראט או אוקסיד עלול לגרום לבעיות עיכול. מגנזיום יכול לגרום להתכווצויות של שרירי המעי הגס, צואה מימית ושלשולים. גם במגנזיום חשוב לקחת תוסף תזונה הדומה ביותר לתרכובת שלו במזון, כלומר מחובר לחומצת אמינו..

מים הם אחד מהמקורות למינרלים

מה הם מינרלים ומהו תפקידם? אילו סוגי מינרלים קיימים? מה ההבדל בין מיקרו ומאקרו מינרלים ומדוע הם נחשבים לחיוניים כל כך עבור גופינו?

מזונות עשירים במגנזיום

בעידן המודרני מחסור במגנזיום הינו תופעה שכיחה הנובעת ממגוון סיבות, כמו תזונה, מי שתיה והשקייה מותפלים, נטילת תרופות ועוד. היכנסו עכשיו לקריאת המאמר המלא

כאבי שרירים ממחסור במגנזיום

לא מעט דובר על כאבי שרירים והקשר למחסור במגנזיום, הנחשב לאחד מסוגי המינרלים החשובים והחיוניים ביותר למערכות גופנו ומעורב בכ-400 תהליכים שונים. למאמר המלא >>

התמודדות עם מתח ולחץ

מגנזיום הוא בין מינרלי ההרפיה וההרגעה החשובים ביותר בטבע , הוא קשור ישירות לאיכות השינה, למצבי סטרס, לשחרור אנרגיה, להורדת כולסטרול, למצבי רוח, לחולשת שרירים, טריגלצרידים, עייפות ועוד עוד.

stress

חשוב להכיר ולזהות את הסימפטומים שנלווים למצבי לחץ ולמצבי חרדה. מחשבות שליליות וטורדניות יגרמו בהמשך לרמות החרדה לעלות. מה עושים? האם יש פתרון טבעי?

ויטמין C

ויטמין C - לחיזוק כללי של הגוף

ויטמין C זכור לרבים מאתנו מהילדות כתרופת פלא – הצטננת? קח ויטמין C, אתה חלש? קח ויטמין C, רוצה עור בריא? נכון, ויטמין C.

ברוקולי מנצח את הסרטן

ויטמין C מהווה כיום חלק בלתי נפרד מהטיפול הטבעי לחולי סרטן. איך זה בדיוק עובד? כל הפרטים במאמר >>

איך היית רוצה את הויטמין C שלך?

סוד התוסף הנוזלי הוא הקצב שלו. תוסף המגיע לקיבה בצורת כדור צריך לעבור תהליך של התמוססות לנוזל ורק אחר כך מתחיל שלב הספיגה ממערכת העיכול לתוך הדם. מידע נוסף במאמר >>

ויטמינים לילדים

במהלך שנות חיינו המוקדמות, מהווה ויטמין C את אחד הוויטמינים החשובים ביותר לבריאות וזאת, בשל תמיכתו בתהליכי גדילה והתפתחות שונים. למידע נוסף…

סלסלת פירות

התקררות פוקדות אותנו מספר פעמים בשנה ומפריעה להתנהלות היומיומית הרגילה שלנו. האם אנחנו חייבים לסבול ממנה? היכנסו וקראו על התקררות וויטמין C טבעי ובריא

ויטמין C

ויטמין C זכור לרבים מאתנו מהילדות כתרופת פלא – הצטננת? קח ויטמין C, אתה חלש? קח ויטמין C, רוצה עור בריא? נכון, ויטמין C.

עור צעיר ובריא עם ויטמין C

לוויטמין C יש נוכחות חשובה בשלבי ייצור סיבי הקולגן, למעשה אפשר לומר כי אין קולגן ללא ויטמין C. לכך יש השפעה משמעותית על מראה עור צעיר ורענן. למידע נוסף >>

ילד מנשק את הבטן של אמא שלו שבהריון

לצד החומצה הפולית, הברזל, וויטמין 12B המומלצים בזמן ההיריון, חשוב לתת גם הרבה כבוד לויטמין C שחשוב גם לאם ולא פחות חשוב גם לעובר במהלך כל תקופת ההריון.

לרשותכם אינדקס מאמרים ומחקרים קליניים אשר נערכו בנושא ויטמין C והשפעותיו על מערכות הגוף השונות. למעבר למאמר לחצו על הקישור: ויטמין C וכלי דם: Effect of vitamin C and vitamin E supplementation on endothelial function: a systematic review and meta-analysis … קרא עוד

הגנת ברזל
איגדנו עבורכם אוסף מחקרים קליניים ומאמרים מקצועיים העוסקים ביתרונות הספיגה הליפוזומלית: פארמקוקינטיקה של ויטמין C: תובנות לגבי מתן פומי או ורידי של הויטמין ליפוזום: מתיאוריה ליישום פארמקוקינטיקה של ויטמין C פומי ויטמין C ליפוזומלי ויטמין C: גישת הטיפול בריכוזים גבוהים … קרא עוד