אז קיבלת את הבשורה הכי מרגשת – את בדרך להפוך לאם! זה לא סוד שלתזונת האם לפני ובזמן ההיריון, השפעה מכרעת על בריאותה ועל בריאות העובר-כיוון שהאם מספקת לעובר את כל הדרוש לו להתפתחות מרגע ההתעברות, כולל את מרכיבי המזון המגיעים אליו דרך השליה.

מחקרים מראים שלסביבה התוך רחמית יש השפעה מהותית על הבריאות העתידית של העובר, ועל סיכוייו לסבול מהשמנת יתר ומחלות כרוניות כגון סוכרת ומחלות לב וכלי דם והסביבה התוך רחמית מושפעת ישירות מבריאותה של האם-בריאותך. אך לא תמיד תזונה היא כל מה שייתן לך ולתינוקך כל מה שאתם זקוקים לו.

בזמן ההיריון רוב הנשים ירגישו מעט חולשה ולרובן גם יגלו אנמיה, זהו דבר טבעי וידוע – גופך כרגע עוסק בשמירה על העובר ועלייך ושלל הפעילויות והמערכות המשתתפות בתהליכים אלו מכלים הרבה אנרגיה המגיעה מן המזון והרבה פעמים הוויטמינים מהמזון עצמו אינם מספיקים כלל לאישה בהריון. מלבד המזון על כל אישה ליטול וויטמינים ותוספי תזונה על מנת לעזור לגופה במשימה החשובה – הבאת ילד לעולם.

ויטמין B
קומפלקס B בהריון

קומפלקס B בהריון

קבוצת הוויטמינים החשובה ביותר לכל אישה בהריון היא קומפלקס B – זוהי קבוצה של 12 סוגים שונים של ויטמינים.

וויטמיני ה B אחראים לייצור האנרגיה בגוף ולמטבוליזם של שומנים, פחמימות וחלבונים. הם הכרחיים לחלוקה תקינה של התאים ולהתחדשותם ולפעילותה של מערכת העיכול. למשפחת ויטמיני B תפקיד מכריע בשמירה על תפקודה של מערכת העצבים; סיוע במצבי מתח, בין היתר על ידי מניעת חסרי ברכיבי-תזונה הנובעים ממתח מתמשך והם בעלי השפעה מרגיעה.

ויטמיני B פועלים בגוף תוך שיתוף פעולה ועל-כן חשוב ליטול את כולם במשולב, למשל ידוע כי וויטמין B12 הכי מומלץ לנטילה וממקסם את יכולותיה של החומצה הפולית הלא היא ה  B 9 שחשובה במיוחד בתקופת הפוריות וההריון, שתיהן יחד משתלבות עם וויטמין B5 הנקרא גם חומצה פנטוטנית (הפירוש הוא "נמצא בכל מקום") הנמצא בכל תהליך קטן כגדול, בגופנו.

Bהריון – רק B קומפלקס!

תוסף התזונה המכיל את כל הוויטמינים הללו הוא חיוני לתקינות גופך וחשוב שיהיה בספיגה גבוהה ככל האפשר. באקוסאפ אנו מגישים לך קומפלקס ויטמיניי B בצורה נוזלית – היתרון בפורמולה נוזלית היא אינה צריכה לעבור פירוק בדרכי העיכול ולכן מבטיחה ספיגה מקסימאלית, כיוון שאנו שואפים למוצר שכולו בריאות, קומלקס וויטמין B אינו מכיל: סוכר, חומרים משמרים, ממתיקים מלאכותיים, ושאר חומרים סינטטיים אלא זיקוק של וויטמיני B ישר מן הטבע וללא כל רכיב מן החי.

להיות Bהריון בריא כמו שהטבע התכוון – עם קומפלקס וויטמין B.

השאר תגובה