לחצו על השאלה כדי לקרוא את התשובה.

מדוע תוספי ברזל גורמים לבעיות עיכול?

מאחר וברזל הוא מינרל הנספג באזורים מאוד מצומצמים במערכת העיכול, כאשר אנחנו לוקחים תוסף ברזל ,לרוב חלק מהברזל יספג למחזור הדם אך חלקו גם יגיע למעי הגס. הצטברות של ברזל במעי הגס יוצרת את תופעות הלוואי המוכרות והמתסכלות – כאבי בטן, עצירויות, בחילות ועוד.

הברזל הנוזלי של אקוסאפ הוא תוסף בו נעשה שימוש בטכנולוגיה עליה קיים פטנט מקורי של חברת אלביון העולמית. הטכנולוגיה נועדה להגביר את הספיגה של הברזל בגוף מבלי לעורר חוסר נוחות ותופעות לוואי במערכת העיכול, על ידי קשירה (כלאציה) של הברזל לשתי חומצות אמינו מסוג גליצין, ומכאן שמו: ברזל ביס-גליצינאט. באופן זה הגוף מזהה את הברזל כחלבון וכך הוא יכול להיספג לכל אורך מערכת העיכול.
קישור למאמר בנושא

מה זה אומר "ברזל עדין"?

קל לטעות ולחשוב שהמילה “עדין” מרמזת על ריכוז נמוך של ברזל, אך זו מחשבה שגויה ולמען האמת מדובר בברזל הנוזלי המרוכז ביותר בישראל!

המונח “עדין” מתייחס לכך שמדובר בברזל קל לעיכול המפחית את הסיכוי לתופעות לוואי האופייניות לנטילת תוספי ברזל שונים. תופעות אלו נמנעות בזכות שימוש בטכנולוגיה הקושרת את הברזל לשתי חומצות אמינו מסוג גליצין. כך הגוף מזהה את הברזל כחלבון ולכן ספיגתו משופרת.

האם ניתן לקחת IRON MAX אחרי קפה או חלב?

מכיוון שהברזל העדין IRON MAX אינו מתחרה עם מינרלים נוספים על ספיגה במערכת העיכול, אין בעיה ליטול אותו גם לאחר שתיית קפה או אכילת מוצרי חלב.

הטעם של הברזל חזק לי מידיי, מה ניתן לעשות?

במצב בו הטעם מעט חזק ודומיננטי ניתן למהול את הברזל בכוס מים או מיץ טבעי ולשתות עם קשית.

איך ליטול את הברזל?

מה מקור האומגה 3 הליפוזומלית?

אומגה 3 של אקוסאפ מופקת מאצת ים מיקרוסקופית אשר גדלה במבני גידול ייעודיים בסביבתה הטבעית, תחת בקרה מחמירה, והיא נקייה מרעלים וממתכות כבדות.

למה חשוב לצרוך אומגה 3 מאצות?

בשרשת המזון בים, היצרניות הראשונות של אומגה 3 הן אצות הפלנקטון. הדגים הקטנים ניזונים מהאצות, הגדולים ניזונים מהקטנים ואנחנו למעשה מקבלים את האומגה 3 שלנו ממתווך ביניים שהם הדגים הגדולים ולא מהמקור.
מיותר לציין ואף מוכח במחקרים, שמכיוון שהימים מזוהמים ברעלנים שונים שקשורים לתעשיות הנפט, הפלסטיק והמתכות הכבדות, כל אלו נספגים ברקמות השומן של הדגים וחלקם עוברים גם לאומגה 3 המופקת מהם.

אומגה 3 של אקוסאפ מופקת מאצת הפלנקטון ששמה Schizochytrium. האצה מהווה מקור לחומצות השומן החיוניות DHA ו-EPA, עם דגש על כמות כפולה של DHA.
האצה גדלה בסביבת החיים הטבעית שלה, במבנים ייעודיים, תחת בקרה מחמירה, נקייה מרעלנים שונים. בתהליך ההפקה החדשני שלה אין כלל מעורבות של חימום כך שהיא נשמרת יציבה מאוד לאורך כל התהליך.

קישור למאמר בנושא אומגה 3 מאצות

מה היתרונות של אומגה 3 ליפוזומלית של אקוסאפ?

 • מכילה את 2 חומצות השומן החיוניות-DHA ו-EPA.
 • הפורמולה הליפוזומלית נועדה לשיפור הספיגה ושמירה על יציבות חומצות השומן והגנה מפני התחמצנות.
 • מופקת מאצות ים מיקרוסקופיות, שאינן מהונדסות גנטית (Schizochytrium), הגדלות במבני גידול ייעודיים, בסביבתם הטבעית, תחת בקרה מחמירה.
 • נטולת מתכות כבדות ומזהמים בכפוף לבדיקות מעבדה.
 • מיצוי השמן מתבצע בתהליך מבוסס מים וללא חימום באף שלב-למניעת התחמצנות ושמירה על היציבות של חומצות השומן.
 • בתוספת ויטמין E-כנוגד חמצון.
 • המוצר נשמר בטמפרטורה מבוקרת לאורך כל תהליך ייצורו ושינועו, עד הגעתו לצרכן.

כיצד נוטלים ומאחסנים את האומגה 3?

מה היתרונות של ויטמין D ליפוזומלי של אקוסאפ?

 • מכיל D3– כולקלציפרול (cholecalciferol) – הצורה הפוטנטית ביותר של הויטמין בהשוואה לויטמין D2/
 • מוצר ליפוזומלי- לשיפור הספיגה והזמינות הביולוגית של ויטמין D.
 • הטבעוני הראשון בישראל-מופק מצמח החזזית שהינו חומר גלם איכותי ביותר הנקי משאריות הורמונים ורעלנים מסוגים שונים.
 • מוצר ליפוזומלי בספיגה גבוהה, ולכן אין צורך ליטול אותו בסמוך לארוחה שומנית.
 • טעם למון ליים עדין.

תוך כמה זמן אראה שינוי בבדיקות הדם?

אין נוסחה לחישוב פרק הזמן הנדרש להעלות את הערכים של ויטמינים ומינרלים כיוון שישנם משתנים רבים המשפיעים על מדד זה, ביניהם רמת המחסור בויטמין בתחילת הטיפול, בריאות מערכת העיכול וקיומן של בעיות ספיגה, תזונה לקויה מצב נפשי וגורמים נוספים הקשורים לאורח החיים.

יחד עם זאת, מחקר קליני עדכני (2022)* הדגים את יעילות הטכנולוגיה הליפוזומלית בהעלאה מהירה של ריכוז ויטמין D (קלצידיול) בדם בנטילת ויטמין D3 ליפוזומלי. השפעה זו, שהיתה אף מהירה יותר באנשים עם מחסור חמור בויטמין D, לא נצפתה בנטילת ויטמין D3 שאינו ליפוזומלי. החוקרים ציינו שלעליית הריכוז של ויטמין D (קלצידיול) בדם באופן מהיר יש חשיבות רבה מאוד, משום שלמחסור חמור בויטמין D עשויות להיות השלכות בריאותיות רציניות.

באיזה שעות מומלץ ליטול ויטמין D?

ניתן ליטול ויטמין D בכל שעות היום, לפני או אחרי אוכל.

האם צריך ליטול ויטמין D של אקוסאפ עם אוכל שומני?

לא, מפני שמדובר בויטמין D ליפוזומלי והליפוזום משמש כמערכת הובלה מיוחדת, גם לרכיבים מסיסים בשמן כמו ויטמין D, שיכולה להיספג גם בסביבה המימית של מערכת העיכול.

מדוע יש למרבית האנשים מחסור בויטמין D למרות החשיפה לשמש?

המקור המרכזי של ויטמין D הוא בייצור טבעי של הגוף, אך לשם כך אנו צריכים להקפיד על חשיפה מספקת לשמש (לפי פרוטוקולים ספציפיים). אורח החיים המערבי שכולל שעות רבות בבית או במשרד במהלך שעות היום, התניידות בכלי רכב והימנעות מחשיפה לשמש או חשיפה לשמש לאחר מריחת קרם הגנה, פוגעת ביכולתו של הגוף לייצר את הויטמין החשוב. התוצאה היא שבמדינה שטופת שמש כמו ישראל מרבית התושבים סובלים ממחסור בויטמין D.

כיצד יש ליטול את הויטמין D?

השתן שלי צהוב זרחני לאחר הנטילה, האם זה תקין?

הצבע הצהוב זרחני הוא צבעו הטבעי של ויטמין B2 (ריבופלאבין). תוצרי פירוק של ויטמין B2 וגם עודפים שלו מפונים החוצה מהגוף דרך השתן ועל כן הוא מקבל גוון צהוב זרחני, וזוהי תופעה טבעית ותקינה.

האם מותר לקחת B-COMPLETE עם תרופות פסיכיאטריות?

ויטמיני B נמצאים באופן טבעי במזונות רבים. יחד עם זאת, בכל מצב בו גם נוטלים תרופות בשימוש זמני או קבוע, יש להיוועץ עם רופא.

אני נוטלת B-Complete שמכיל B12, האם יש צורך ליטול גם B12 בנוסף?

משפחת ויטמיני ה-B מורכבת מ-8 ויטמינים בעלי תפקידים שונים ומגוונים.
B-COMPLETE הוא קומפלקס של כל 8 ויטמיני ה-B, ביניהם גם ויטמין B12 במינון של 100 מק”ג. חשוב להבין שB12 נספג בצורה אופטימלית בנטילה תת לשונית ולכן במצבי חסר ההמלצה היא ליטול אותו בנפרד. כל מזלף של B12 מכיל 1000 מק”ג של B12 מתילקובלמין.

מתי מומלץ לקחת B-COMPLETE?

אין המלצה אחידה וגורפת לגבי שעת נטילת התוסף מאחר ולויטמיני B עשויה להיות השפעה מעוררת בחלק מהאנשים, בחלקם עשויה להיות השפעה מרגיעה וחלקם לא יחוו את ההשפעות האלו כלל ועל כן המלצתנו היא ליטול את התוסף בהתאם להתנסות האישית שלך.

איך ליטול את המוצר?

מתי מומלץ לקחת B12?

אין המלצה אחידה וגורפת לגבי שעת נטילת התוסף מאחר ולויטמיני B עשויה להיות השפעה מעוררת בחלק מהאנשים, בחלקם עשויה להיות השפעה מרגיעה וחלקם לא יחוו את ההשפעות האלו כלל ועל כן המלצתנו היא ליטול את התוסף בהתאם להתנסות האישית שלך.

למה יש גם חומצה פולית ב B12 שלכם?

מומלץ ליטול אותם יחד מאחר ו-B12 וחומצה פולית משתפים פעולה בתהליכים פיזיולוגיים רבים בגוף כמו כן, השילוב בין שניהם מונע מיסוך תסמיני חוסר ב B12 .

מה ההבדל בין התוסף הנוזלי שלכם ובין הטבליות מתחת ללשון?

מרבית תוספי B12 התת לשוניים בטבליות הם מסוג ציאנוקובלמין. מדובר בנגזרת סינתטית שצריכה לעבור תהליך פירוק והמרה מורכב בגוף כדי להפוך בסופו של דבר להיות הנגזרת הפעילה מתילקובלמין .

במוצר B12 MAX ACTIVE, קיימת כבר הנגזרת הפעילה מתילקובלמין בצורה נוזלית לנטילה תת לשונית ולספיגה גבוהה. מצורפים מחקרים על יעילותה של הנגזרת מתיל-קובלאמין במצבי חסר בויטמין B12:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28667789/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11979747/

 

 

 

איך נוטלים B12 MAX ACTIVE?

אין המלצה אחידה וגורפת לגבי שעת נטילת התוסף מאחר ולויטמיני B עשויה להיות השפעה מעוררת בחלק מהאנשים, בחלקם עשויה להיות השפעה מרגיעה וחלקם לא יחוו את ההשפעות האלו כלל ועל כן המלצתנו היא ליטול את התוסף בהתאם להתנסות האישית שלך.

קישור לדף המוצר באתר

מה ההבדל בין חומצה פולית פעילה לסינתטית?

החומצה הפולית הפעילה (שנקראת גם מתיל פולאט), זמינה לספיגה בגוף בלי קשר לתפקוד האנזים MTHFR, שתפקודו לקוי אצל אחוז גבוה מהאוכלוסייה.(בגלל שונות גנטית). אנשים הנושאים את השונות הגנטית ובעלי תפקוד לקוי של האנזים, עשויים שלא לספוג את החומצה הפולית כראוי ולכן יש יתרון בנטילת תוסף מתיל-פולאט. החומצה הפולית הפעילה של אקוסאפ BIO FOLATE מכילה 400 מק”ג מתיל פולאט לכל מנת הגשה של 1 מ”ל.

צפו בסרטון הבא כדי להבין עוד על ההבדל בין חומצה פולית פעילה לסינתטית.

איך נוטלים את התוסף שלכם?

אני לוקחת כבר מולטי ויטמין שיש בו חומצה פולית, האם אני צריכה לקחת עוד?

ההמלצה היא לצרוך 400 מק”ג חומצה פולית ליום ( אלא אם ישנה הנחייה אחרת מגורם מטפל מוסמך). בהתאם לזה, במידה ובמולטי ויטמין קיים ריכוז כזה אין צורך לצרוך עוד חומצה פולית. חשוב לציין כי במרבית תוספי התזונה ובמיוחד במולטי ויטמינים, נעשה שימוש בחומצה פולית סינתטית. ידוע כי אחוז גבוה מהאוכלוסיה, לא יכול לספוג בצורה מיטבית את החומצה הפולית הסינתטית לאור תפקוד לקוי של האנזים MTHFR (על רקע של שונות גנטית) ולכן יש יתרון בנטילת תוסף מתיל-פולאט.

האם יש סיכוי להיווצרות עודף בגוף של חומצה פולית?

חומצה פולית היא ויטמין ממשפחת ויטמיני B. אלו ויטמינים מסיסים במים ולכן במידה ויש עודפים, הגוף מפנה אותם החוצה עם השתן והם לא מצטברים בו. בנוסף, החומצה הפולית של אקוסאפ היא חומצה פולית פעילה (מתיל פולאט) והיא בעלת זמינות ביולוגית גבוהה לספיגה בגוף ולכן אינה נוטה להצטבר ברקמות.

מתי מומלץ לקחת חומצה פולית?

חומצה פולית היא ויטמין B9-חלק מקבוצת ויטמיני B.
אין המלצה אחידה וגורפת לגבי שעת נטילת התוסף מאחר ולויטמיני B עשויה להיות השפעה מעוררת בחלק מהאנשים, בחלקם עשויה להיות השפעה מרגיעה וחלקם לא יחוו את ההשפעות האלו כלל ועל כן המלצתנו היא ליטול את התוסף בהתאם להתנסות האישית שלך.

האם ויטמין C של אקוסאפ הוא חומצי?

ויטמין C ליפוזומלי של אקוסאפ אינו חומצי. בנוסף, הליפוזום מונע את המגע בין הויטמין לבין מערכת העיכול ובכך מונע תופעות לוואי נפוצות של תוספי C אחרים במערכת העיכול.

כיצד נוטלים את הויטמין C שלכם?

מה זה ויטמין C ליפוזומלי ומה ההבדל בינו לבין ויטמין C רגיל?

ויטמין C של אקוסאפ הוא ליפוזומלי. הטכנולוגיה הליפוזומלית משפרת את ספיגת הרכיב הפעיל שיושב בתוך הליפוזום ובנוסף שומרת עליו יציב בזמן מעברו במערכת העיכול. ויטמין C של אקוסאפ הוא בעל ספיגה פי 5.5 גבוהה יותר מויטמין C שאינו ליפוזומלי כפי שנבדק במחקר.בנוסף, הליפוזום מגן על ריריות מערכת העיכול מפני גירוי יתר של הויטמין ושאר תופעות הלוואי ולכן, במידת הצורך, ניתן לקחת גם מינון גבוה יותר.

מצורף סרטון הסבר על ויטמין C ליפוזומלי של אקוסאפ

קראתי של גלוטמין היא לא חומצה חיונית, אז למה אני צריך לצרוך אותה?

ל-גלוטמין היא חומצת אמינו חצי חיונית כלומר, הגוף מייצר אותה בכמויות שמספיקות לו לתפקוד יומיומי . במצבים מסוימים דרישת הגוף לגלוטמין עשויה להיות גדולה מיכולתו לייצר אותה כמו במצבי מחלה מסויימים או אצל ספורטאים העוסקים בפעילות גופנית עצימה. במצבים אלו עלול להיווצר מצב של ניצול יתר וחוסרים בחומצת אמינו זו.

מה ההבדל בין ל-גלוטמין לגלוטמין?

ל-גלוטמין היא הצורה בה קיימת חומצת האמינו בתוספים.

אני יודע שחלבון עלול לפגוע בכליות, זו לא בעיה?

חומצת אמינו היא חלק מחלבון ולא מולקולת חלבון שלם ולכן לרוב נחשב לבטוח לשימוש במינונים המקובלים אך בכל מקרה תמיד מומלץ להתייעץ עם גורם מטפל מוסמך על מנת לקבל המלצה אישית והתאמת המינונים ומשך הנטילה.

האם ל-גלוטמין גורם לתופעות עיכוליות?

באופן עקרוני הל-גלוטמין נחשב לתוסף שלא גורם לתופעות עיכוליות אך במידה והתעוררה אי נוחות, אנחנו ממליצים להתחיל נטילה במינון נמוך ובהדרגה להגיע ל- 5 גרם שהיא הכמות המקובלת לנטילה יומיומית.

מה המקור של ל-גלוטמין שלכם?

המקור הוא תירס שאינו מהונדס גנטית

איך נוטלים את הל-גלוטמין שלכם?

למה אין פלפל שחור בכורכום שלכם כמו בהרבה תוספים אחרים?

במקרים רבים מוסיפים פלפל שחור לכורכום לצורך הגברת הספיגה. במוצר LIPO TURMERIC של אקוסאפ אין צורך בשימוש בפלפל שחור, מכיוון שאנחנו משלבים 2 טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות (הטכנולוגיה הליפוזומלית וה-PNS) לשיפור משמעותי (פי 16.5) של ספיגת הכורכומין בגוף ובנוסף, עושים שימוש בקומפלקס של רכיבים פעילים שנמצאים בשורש הכורכום המלא.

כמה פעמים מומלץ לקחת ביום ואיך?

למה יש צורך לשלב בין 2 טכנולוגיות לשיפור הספיגה?

כאשר אנחנו משלבים בין 2 הטכנולוגיות (TRAACS וליפוזומלית) אנחנו מאפשרים ספיגה גבוהה ויעילה יותר של המגנזיום עם מינימום תופעות לוואי במערכת העיכול וללא צורך להרחיקו ממעכבי ספיגה שונים כגון קפאין.

האם צריך להרחיקו ממינרלים אחרים שעלולים לפגוע בספיגת המגנזיום?

טכנולוגית TRAACS מבטלת את הצורך של המגנזיום להתחרות עם מינרלים אחרים על אתרי ספיגה ייעודיים במערכת העיכול ובנוסף, מאפשרת לו ספיגה קלה ונוחה ולכן אין צורך להרחיקו ממינרלים אחרים.

האם מגנזיום יכול לסייע בשינה?

מגנזיום הוא מינרל שאחראי בין היתר על הרפיית שרירים ולכן ייתכן שבעקיפין הרפיית הגוף תוכל לסייע בנושא. זה גם פידבק שאנחנו מקבלים מחלק מלקוחותינו. בכל מקרה המלצתינו היא להתייעץ עם גורם מטפל מוסמך כדי לקבל המלצות שיותאמו לך באופן אישי.

האם אני יכול ליטול מגנזיום עם תרופה להורדת לחץ דם?

במידה והינך נוטל תרופות מרשם יש להתייעץ עם גורם מטפל מוסמך.

האם המגנזיום שלכם גורם לתופעות לוואי במערכת העיכול?

LIPO MAG מיוצר באמצעות שילוב של טכנולוגיות (טכנולוגיית TRAACS וטכנולוגיה ליפוזומלית) שיעודן בין היתר למנוע תופעות לוואי אופייניות במערכת העיכול.

מה זה ביסגליצינאט?

מדובר בטכנולוגיה פטנטית TRAACS המחברת (באמצעות תהליך ייחודי בשם כלאציה) בין מולקולה של מגנזיום לשתי מולקולות של חומצת האמינו גליצין ומכאן שמו. נגזרת ייחודית זו של המגנזיום מזוהה בגוף כחלבון וכך מתאפשרת ספיגה קלה ונוחה וללא תופעות לוואי במערכת העיכול.

כיצד נוטלים את המגנזיום שלכם?

שירות המשלוחים ושירות הלקוחות

אני רוצה לבצע הזמנה באתר, כמה יעלה לי המשלוח?

כל ההזמנות המתבצעות דרך האתר או דרך מרכז ההזמנות של חברת אקוסאפ נשלחות עם שליח עד לבית הלקוח, ללא עלות וללא הזמנת מינימום.

האם ההובלה פוגעת בתוספים?

אנו בחברת אקוסאפ מקדמים חדשנות, גם באיכות המוצרים וברמת הספיגה הגבוהה שלהם וגם באופן האחסון והשילוח.

כל מוצרינו מאוחסנים בקירור ונשלחים במשלוח מבוקר, בכל ימות השנה.

אנו דוגלים בשירות אדיב, אמין ומהיר.

לרשימה המלאה של זמני ויעדי הגעת משלוחים למרבית חלקי הארץ, לחצו כאן.

האם שירות הלקוחות של אקוסאפ מקצועי?

אנו גאים לומר שצוות השירות והייעוץ של אקוסאפ מורכב כולו מנטורופתים מוסמכים ובעלי ניסיון רב, אשר בקיאים בתחומי התזונה והבריאות.

ניתן ליצור קשר ישיר עם שירות הלקוחות בטלפון 1801-226-226 דרך עמוד צור קשר או במייל service@ecosupp.co.il.

נשמח לעמוד לשרותכם!

אני חיה בחו"ל, האם אני יכולה להזמין את המוצרים שלכם?

בשלב זה, אנחנו מבצעים משלוחים לכל איזורי הארץ בלבד ולא ניתן לבצע משלוחים לחו”ל.

שאלות כלליות

האם התוספים של אקוסאפ כשרים?

כן, כל מוצרי אקוסאפ כשרים למהדרין ובאישור הרבנות הראשית לישראל בדץ מחזיקי הדת בעלזא.

לצפייה בתעודת הכשרות של המוצרים ACTIVE B12 & FOLATE, BIO-FOLATE ו- B12 ULTRA לחצו כאן

לצפייה בתעודת הכשרות של שאר מוצרי אקוסאפ לחצו כאן

האם התוספים של אקוסאפ מתאימים לטבעונים?

כל מוצרי אקוסאפ מיוצרים ללא מרכיבים מן החי וללא ניסויים בבעלי חיים ומתאימים לצמחונים וטבעונים.

היכן יופיע תוקף המוצרים?

תוקף המוצרים ממוקם בתחתית המוצר. לעיתים, ייתכן והתוקף יופיע בצד המוצר, על גבי תווית המוצר.

האם התוספים של אקוסאפ מאושרים ע"י משרד הבריאות?

כל תוספי אקוסאפ מאושרים לשימוש ע”י משרד הבריאות

מהי הטכנולוגיה הליפוזומלית?

טכנולוגיה זו היא פטנט יחודי המבוסס על עטיפת המולקולה של חומר פעיל כלשהו (ויטמין, מינרל, חומצת שומן או כל חומר תרופתי או תזונתי אחר), במעטפת שומנית (נקראת גם פוספוליפיד).
כך נוצר ליפוזום – בועה כדורית השומרת בתוכה את החומר הפעיל.
מה כל כך מיוחד בטכנולוגיה הזו? המבנה של מעטפת הליפוזום זהה למבנה של קרום התא בגוף שלנו. כשהליפוזום בא במגע עם התא הוא חודר את הקרום בקלות ומעביר את תכולתו אל תוך התאים.
מעבר לחדירות, הטכנולוגיה הליפוזומלית מאפשרת לרכיב הפעיל לעקוף את מסלול הספיגה הרגיל הודות למעטפת השומנית, מונעת את התפרקותו בתהליך העיכול ומובילה אותו ישירות לתאים.
תכונה זו מביאה להשגת ריכוזים גבוהים יותר של החומר הפעיל בדם ומגבירה את ספיגתו בגוף.

היכן ניתן לרכוש את מוצרי אקוסאפ?

ניתן לרכוש את תוספי התזונה הנוזליים בספיגה גבוהה של חברת אקוסאפ דרך האתר.
כמו כן ניתן ליצור קשר עם צוות הנטורופתים של אקוסאפ במרכז ההזמנות בטלפון 1801-226-226.
הזמנתכם תיארז בשקית בד אקולוגית ותישלח אליכם עם משלוח מהיר עד הבית, ללא דמי משלוח וללא הזמנת מינימום.

כמו כן, ניתן לרכוש את מוצרינו בבתי הטבע בכל רחבי הארץ.
לרשימה המלאה של נקודות המכירה לחצו כאן.

האם צריך להרחיק את נטילת התוספים הליפוזומלים מקפה או מוצרי חלב?

אין צורך להרחיק את נטילת התוספים הליפוזומלים מקפה או מוצרי חלב, דבר זה לא משפיע באופן מהותי על ספיגת התוספים הליפוזומלים.
יש להרחיק את התוספים הליפוזומלים רק ממקורות חום, על כן אין לערבב את התוספים הליפוזומלים במזונות או משקאות חמים.

איך אדע שעלי ליטול תוספי תזונה?

אנו ממליצים על נטילת תוספי תזונה בעת הצורך, לאחר ביצוע בדיקות דם ו/או התייעצות עם איש מקצוע.