תכירו את שיתוף הפעולה הכי טבעי שיש- SUNNY SIDE UP ואקוסאפ

 

יש שיתופי פעולה, שפשוט נועדו לקרות.

כששתי חברות, שהוקמו על אותו על סל ערכים זהה, בתפיסה, חשיבה וייצור בפועל נפגשות, הקסם קורה.

סאני סייד אפ הוקמה על ידי יסמין שנהב מתוך רצון להכיר ליותר אנשים יצרני בוטיק קטנים וחקלאים. האהבה שלה לטבע, טיולים ואוכל טוב גרמה לה לחפש את המקומות המיוחדים בצד הדרך, שבהם האופה גם מקבל את פני האורחים ויושב איתם לקפה. כאשר החלו להתרבות הבקשות על המלצות למקומות כאלו ניצת הרעיון להקים אתר שיכלול הצעות לימים הכוללים מאפיות משובחות, יקבים, חוות משגעות לגידול ירקות, מיזמים חקלאיים, וכמובן הרבה טבע ונוף.

 

אקוסאפ, המייצרת ומשווקת תוספי תזונה וויטמינים בטכנולוגיות מתקדמות, הוקמה מתוך חזון זהה. להוביל שינוי ולתת מענה לצרכים של קהל צרכני תוספי תזונה וויטמינים

מתוך אמונה בחיבור המופלא שבין המדע לטבע, מתוך התשוקה להביא בשורה אמיתית וחדשנית, מתוך ערכים חזקים של חיבור בין המדע לטבע וההתעקשות על סטנדרט איכות ברמה הגבוהה ביותר, הוקמה אקוסאפ וכיום מייצרת ומשווקת את מוצרי הדגל בשוק תוספי התזונה והויטמינים.

 

תהליכים שהחלו בשנים האחרונות תפסו תאוצה ומהווים כעת מקום מרכזי בשיח.

ביניהם, ההתמקדות בגידול מקומי, עונתי וטרי. הדגש על איכות חומרי הגלם קפצה מדרגה ואליה התווספה החוויה בהגעה למשק וההיכרות עם המגדל ושיטות הגידול שלו.

אחרי זמן רב בבתים, אנשים נהנים מהשהייה בטבע באוויר הפתוח, אם בטיולים ואם בביקור במשקים וחוות חקלאיות מחוץ לעיר. הקנייה הישירה מהחקלאי והיצרן מאפשרת לצרכנים לצרוך אוכל בריא יותר ולחסוך בחומרי אריזה ושינוע ובכך לשמור על הסביבה.

סאני סייד אפ נותנת מענה למגמות אלו ומחברת בין חקלאים ויצרני בוטיק מקומיים לבין הקהל תוך הבאת הסיפור האישי של כל מקום וסקירת עומק על תחום מומחיות המשק, כל זאת כמובן מבלי להתפשר על איכות התוצר הסופי. בכך נוצרות חוויות משמעותיות המקדמות ערכים של תרומה לקהילה, איכות, סקרנות, אחריות סביבתית ועשיית טוב.

 

שמירה על הבריאות תוך חיבור לטבע זהו החזון של חברת אקוסאפ היוצר הבנה מעמיקה ומודעות לכך שהמקום והאדם כה שלובים אחד בשני. מכאן היה זה אך מתבקש החיבור לחקלאים, חוות, משקים, יצרני בוטיק ומעל הכל לאנשים, לסיפור שמאחורי המקום, של אלה שהקימו אותו ומייצרים בו. היכרות זו מהווה חלק אינטגרלי מחוויית המקום ויוצרת קשר אמיתי בעל אופק ועתיד הטומנים בחובם שינוי הרגלים חיובי.

שיתוף הפעולה עם חברת תוספי התזונה אקוסאפ היה טבעי מהרגע הראשון, היות וחברת אקוסאפ חרטה על דגלה ערכים של קיימות, איכות וחדשנות.

לקוחות אקוסאפ יודעים כבר כי החברה חרטה על דגלה ייצור מוצרים איכותיים, בהם הושקע מחקר רב ותשומת לב לפרטים. החל מבקבוקי הזכוכית וכלה באריזות המתכלות והידידותיות לסביבה, כאשר החברה נמצאת בחוד המחקר של תוספי התזונה ועל מוצריה רשומים פטנטים ייחודיים.

 

שיתוף הפעולה בין שתי החברות יאפשר ללקוחות אקוסאפ ליהנות מהמלצות על המסלולים והמקומות הכי שווים לאותה תקופה ועונה: הפריחות הכי יפות, בריכת חורף מיוחדת, מפלים שוצפים, יקבים מיוחדים, חוות יוצאות דופן ועוד, שיאפשרו הכרות מעמיקה עם הארץ.

ההגעה למקומות הללו מחדדת כל פעם את ההבנה כמה משמעות וערך מוסף יש להיכרות עם החקלאים המייצרים את המזון אותו אנו צורכים. כמה חשיבות יש לדרך הגידול, למחשבה, לאופן הייצור, למקום. לאנשים.

 

 

 

 

אגמון חפרבאוגוסט עולים על המסלול הנכון –קבלו 3 מסלולי טיול מושלמים בשבילך

נרגשים להציג לכם את שיתוף הפעולה הכי טבעי שיש כשערכים של קיימות, בריאות, חיבור לטבע וקידום יצרני בוטיק מקומיים נפגשים, נוצר שיתוף הפעולה הכי ירוק בטבע. ״סאני סייד אפ״ ו״אקוסאפ״ מציגות: שלושה מסלולי טיול שממש כדאי להכיר.

קרא עוד

 

במיוחד עבורך – 3 מסלולי טיולים לחגים + רעיון למתנת חג מקורית

קוראים לזה תקופת החגים כי “הזדמנות מעולה לטייל במקומות מושלמים בטבע” היה ארוך מדי 🙂 🙂 החופשים שמגיעים בתקופת החגים הם הזמן הטוב והמדוייק ביותר לבלות עם בני המשפחה שלכם בחופשה מלאה בערכים של קיימות, חיבור לטבע וזמן איכותי אמיתי עם האהובים שלכם. ריכזנו עבורכם בלעדית, 3 מסלולי טיולים מושלמים. ספויילר – אם עדין לא התארגנתם על מתנות, יש לנו גם רעיון למתנה מושלמת לחג!

קרא עוד