אודות אקוסאפ

חברת אקוסאפ EcoSupp מפתחת ומשווקת תוספי תזונה המבוססים על פטנטים ייחודיים.
החזון שלנו, שבמרכזו הרעיון של שמירה על בריאות אופטימלית תוך חיבור לטבע, בא לידי ביטוי באיכות חומרי הגלם בהם אנחנו משתמשים במוצרינו ובניקיונם.
מוצרינו מהווים דרך חדשנית של חיבור בין מדע וטבע, והם מגובים בפטנטים פורצי דרך בתחום תוספי התזונה.

מחקר, פיתוח וחדשנות

תוספי התזונה של אקוסאפ פותחו מתוך הבנה מעמיקה של מנגנוני הגוף והם מיוצרים בעזרת הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, תוך הקפדה על שמירת כדור הארץ, עקרונות של קיימות והתייחסות לחי ולצומח בכבוד.
אנו משקיעים את מיטב מאמצינו וזמננו בפיתוח מוצרים חדשניים המבוססים על טכנולוגיות פורצות דרך שקוראים תיגר על כל מה שידענו עד כה בעולם התוספים. מוצרינו מגיעים בנוזל, הם בעלי זמינות ביולוגית גבוהה, ידידותיים לגוף, לחי ולסביבה, ולא פחות חשוב, הם נוחים לנטילה ולבליעה והם גם מגיעים בטעמים מעולים ואהובים!

אנחנו מתפתחים ומפתחים כל הזמן, ותמיד עושים את כל המאמצים כדי לספק את המוצרים הטובים ביותר מבין קטגוריות התוספים השונות.

מתחייבים לשירות הטוב ביותר

אנחנו מאמינים בשקיפות ובדיאלוג פתוח עם הלקוחות שלנו. שירות אדיב עומד אצלנו בראש סדר העדיפויות, ואנחנו מתחייבים למענה מהיר ככל שאפשר.

כמו כן, מלבד העובדה שאנו מביאים אליכם את חזית הקדמה של תוספי התזונה, חשוב לנו לא פחות, שהמוצרים שהזמנתם מאיתנו יגיעו אליכם ברמת הטריות והאיכות הגבוהה ביותר. לכן הקמנו מערך משלוחים השומר על טריות המוצר על ידי הובלה בטמפרטורה מבוקרת.
מלבד זאת, כל המשלוחים שלנו נארזים בשקיות אקולוגיות המיועדות לשימוש רב-פעמי המסייעות לשמירה על הסביבה.

כשאתם מקבלים מוצר של אקוסאפ אתם מקבלים הרבה יותר מתוסף תזונה. אתם מקבלים את מלא תשומת הלב שלנו לצרכים שלכם. צוות אקוסאפ זמין לשירותכם בכל שאלה ועניין ונמצא כאן על מנת שתקבלו את המוצר הטוב ביותר, בזמן המהיר ביותר ובשירות האדיב ביותר.

מחויבים לאיכות

אנו עומדים בכל הסטנדרטים העולמיים המחמירים ביותר בתחום ייצור תוספי התזונה. תהליך הייצור של מוצרינו מפוקח, מוקפד ומהווה את הטופ שבטופ, כך שהצרכנים שלנו יכולים ליהנות משקט נפשי בידיעה שהם מקבלים את התוספים האיכותיים ביותר בכל קנייה. מפעלי הייצור של מוצרי אקוסאפ עומדים באדיקות בכל התקנים המחמירים ביותר המזוהים בתחום איכות המוצר, והם מפוקחים על ידי הרשויות הרלוונטיות.

תו תקן משולב FSSC 22000 + ISO 22000

חברת אקוסאפ עובדת עם תווי התקן המתקדמים ביותר הקיימים בתחום המזון ותוספי התזונה כחלק ממערך בקרת האיכות לכל תוספיה.

תו תקן זה מוכר על ידי יוזמת בטיחות המזון העולמית (GFSI) ונחשב למתקדם ואחד החשובים ביותר בבקרת תהליכי ייצור מזון ותוספי תזונה והוא כולל בתוכו:

  • פיקוח ובקרה אודות תקינות המפעל ותחזוקתו
  • הבטחת בטיחות המזון בכל שלבי שרשרת הייצור
  • עמידה בדרישות לקוחות בינלאומיים

צוות מדעי – על פיתוח המוצרים והטכנולוגיות אמון צוות אנשי מקצוע רפואיים טכניים ומדעיים מהטובים בעולם.

חומרי גלם – כל חומרי הגלם במוצרינו נבחרים בקפידה ומבטיחים מוצרים נקיים, ללא מזהמים, מתכות או חומרים מזיקים אחרים, וכל מוצרינו עוברים בדיקה מיקרוביולוגית.

אנו מייצרים את כל מוצרינו בהולנד ועומדים בתקנים האירופאים והאמריקאים המחמירים ביותר.

כל מוצר שלנו נבדק בקפידה ומקבל אישור ייבוא ממשרד הבריאות הישראלי.