אודות אקוסאפ

חברת אקוסאפ EcoSupp מפתחת ומשווקת תוספי תזונה המבוססים על פטנטים ייחודיים.
החזון שלנו, שבמרכזו הרעיון של שמירה על בריאות אופטימלית תוך חיבור לטבע, בא לידי ביטוי באיכות חומרי הגלם בהם אנחנו משתמשים במוצרינו ובניקיונם.
מוצרינו מהווים דרך חדשנית של חיבור בין מדע וטבע, והם מגובים בפטנטים פורצי דרך בתחום תוספי התזונה.

מחקר, פיתוח וחדשנות

תוספי התזונה של אקוסאפ פותחו מתוך הבנה מעמיקה של מנגנוני הגוף והם מיוצרים בעזרת הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, תוך הקפדה על שמירת כדור הארץ, עקרונות של קיימות והתייחסות לחי ולצומח בכבוד.
אנו משקיעים את מיטב מאמצינו וזמננו בפיתוח מוצרים חדשניים המבוססים על טכנולוגיות פורצות דרך שקוראים תיגר על כל מה שידענו עד כה בעולם התוספים. מוצרינו מגיעים בנוזל, הם בעלי זמינות ביולוגית גבוהה, ידידותיים לגוף, לחי ולסביבה, ולא פחות חשוב, הם נוחים לנטילה ולבליעה והם גם מגיעים בטעמים מעולים ואהובים!

אנחנו מתפתחים ומפתחים כל הזמן, ותמיד עושים את כל המאמצים כדי לספק את המוצרים הטובים ביותר מבין קטגוריות התוספים השונות.

מתחייבים לשירות הטוב ביותר

אנחנו מאמינים בשקיפות ובדיאלוג פתוח עם הלקוחות שלנו. שירות אדיב עומד אצלנו בראש סדר העדיפויות, ואנחנו מתחייבים למענה מהיר ככל שאפשר.

כמו כן, מלבד העובדה שאנו מביאים אליכם את חזית הקדמה של תוספי התזונה, חשוב לנו לא פחות, שהמוצרים שהזמנתם מאיתנו יגיעו אליכם ברמת הטריות והאיכות הגבוהה ביותר. לכן הקמנו מערך משלוחים השומר על טריות המוצר על ידי הובלה בטמפרטורה מבוקרת.
מלבד זאת, כל המשלוחים שלנו נארזים בשקיות אקולוגיות המיועדות לשימוש רב-פעמי המסייעות לשמירה על הסביבה.

כשאתם מקבלים מוצר של אקוסאפ אתם מקבלים הרבה יותר מתוסף תזונה. אתם מקבלים את מלא תשומת הלב שלנו לצרכים שלכם. צוות אקוסאפ זמין לשירותכם בכל שאלה ועניין ונמצא כאן על מנת שתקבלו את המוצר הטוב ביותר, בזמן המהיר ביותר ובשירות האדיב ביותר.

מחויבים לאיכות

אנו עומדים בכל הסטנדרטים העולמיים המחמירים ביותר בתחום ייצור תוספי התזונה. תהליך הייצור של מוצרנו מפוקח, מוקפד ומהווה את הטופ שבטופ, כך שהצרכנים שלנו יכולים ליהנות משקט נפשי בידיעה שהם מקבלים את התוספים האיכותיים ביותר בכל קנייה. מפעלי הייצור של מוצרי אקוסאפ עומדים באדיקות בכל התקנים המחמירים ביותר המזוהים בתחום איכות המוצר, והם מפוקחים על ידי הרשויות הרלוונטיות.

המוצרים אשר מיוצרים בארה״ב ​מפוקחים ע״י ה-FDA – הגוף הממשלתי האחראי על הפיקוח והרגולציה של מוצרי מזון, תרופות, קוסמטיקה, ומכשור רפואי בארה"ב.

NSF – National Science Foundation (הקרן הלאומית למדע) – מהווה אחד מגופי הפיקוח העצמאיים החשובים ביותר שקיימים כיום לבטיחות מזון ותוספי תזונה  ואישור של תוסף תזונה על ידי גוף זה מהווה אסמכתא לפיקוחו.

GMP– Good Manufacturing Practice (תנאי ייצור נאותים) – סימן האיכות האולטימטיבי למפעלי ייצור של תוספים. אישור לסמן מוצר ב-GMP מעיד על כך מעיד על כך שהמוצר יוצר ע״י גורם מורשה, שהוא יוצר בתנאי ייצור נאותים, מבוקרים ומפוקחים ועל כך שכל שרשרת הייצור מבוצעת בקפדנות, החל מבחירת חומר הגלם דרך הכנת המרשם ועד לשילוח המוצר הסופי.

צוות מדעי על פיתוח המוצרים והטכנולוגיות אמון צוות אנשי מקצוע רפואיים טכניים ומדעיים מהטובים בעולם.

חומרי גלם – כל חומרי הגלם במוצרינו נבחרים בקפידה ומבטיחים מוצרים נקיים, ללא מזהמים, מתכות או חומרים מזיקים אחרים, וכל מוצרנו עוברים בדיקה מיקרוביולוגית.

אנו מייצרים את כל מוצרינו בהולנד וארה״ב, ועומדים בתקנים האירופאים והאמריקאיים המחמירים ביותר.

​כל מוצר שלנו נבדק בקפידה ומקבל אישור ייבוא ממשרד הבריאות הישראלי.