חברת אקוסאפ – EcoSupp מפתחת ומשווקת תוספי תזונה ייחודיים המבוססים על פטנטים יחודיים.
המחויבות שלנו לבריאות אופטימלית באה לידי ביטוי באיכות חומרי הגלם שאנחנו משתמשים במוצרים שלנו.
על ידי שילוב של מדע וטבע, אנו מציעים פורמולות חדשניות המגובות בפטנטים פורצי דרך בעולם תוספי התזונה.

מחקר פיתוח וחדשנות

תוספי התזונה שלנו מיוצרים בעזרת הכלים הטכנולוגים המתקדמים ביותר יחד עם הבנה עמוקה של מנגנוני הגוף, ותוך שמירה על כדור הארץ והתייחסות לחי ולצומח שבו בכבוד.
אנו משקיעים את מיטב מאמצינו וזמננו בפיתוח מוצרים חדשניים וטכנולוגיות פורצות דרך שקוראים תיגר על כל מה שידענו עד כה בעולם הרפואה ותוספי התזונה. יעילים, בעלי זמינות ביולוגית גבוהה , ידידותיים לגוף, לחי ולסביבה. ולא פחות חשוב, בטעמים מעולים.
אנחנו מתפתחים כל הזמן, ותמיד עושים את כל המאמצים כדי לספק את המוצרים הטובים ביותר בקטגוריות תוספי תזונה.

מתחייבים לשירות הטוב ביותר

אנחנו מאמינים בשקיפות ובדיאלוג פתוח עם הלקוחות שלנו. שירות אדיב עומד אצלנו בראש סדר העדיפויות, ואנחנו מתחייבים למענה מהיר ושירות אדיב.
מלבד להביא אליכם את חזית הקדמה של תוספי התזונה, חשוב לא פחות שהמוצרים שלנו יגיעו אליכם טריים וברמה הגבוהה ביותר. לכן הקמנו מערך משלוחים השומר על טריות המוצר בהובלה בטמפרטורה מבוקרת המשמרת את טריות ואיכות המוצר. כל המשלוחים שלנו נארזים בשקיות אקולוגיות לשימוש רב פעמי ולשמירה על הסביבה.

כשאתם מקבלים מוצר של אקוסאפ אתם מקבלים הרבה יותר מרק תוסף תזונה. אתם מקבלים את מלא תשומת הלב שלנו לצרכיכם.צוות אקוסאפ זמין לשירותכם בכל שאלה ושאלה ונמצא כאן על מנת שתקבלו את המוצר הטוב ביותר, בזמן המהיר ביותר ובשירות האדיב ביותר.

מחויבים לאיכות

אנו עומדים בכל הסטנדרטים העולמיים המחמירים ביותר. תהליך הייצור שלנו הוא הטוב ביותר מסוגו, כך שהצרכנים שלנו יכולים ליהנות משקט נפשי בידיעה שהם מקבלים את התוספים האיכותיים ביותר בכל קנייה. אנחנו דבקים באדיקות לכל התקנים המזוהים ביותר עם איכות:

FDA – מוצרים אשר מיוצרים בארה״ב ​מפוקחים ע״י ה FDA – גוף ממשלתי האחראי על הפיקוח והרגולציה של מוצרי מזון, תרופות, קוסמטיקה, ומכשור רפואי בארה"ב.

NSF – ​אסמכתא לכך שהמוצר נבדק ואושר ע"י אחד מגופי הפיקוח העצמאיים החשובים ביותר שקיימים כיום לבטיחות –
מזון ותוספי תזונה : National Science Foundation – בעברית: הקרן הלאומית למדע.

GMP – תנאי ייצור נאותים. סימן האיכות האולטימטיבי, מרכיבים טהורים (מבודדים כל חומר גלם ולאחר מכן בודקים כל אד מהם ביסודיות, בטיחות ויעילות)

אישור לסמן מוצר ב GMP מעיד על תנאי ייצור נאותים ומבוקרים. כל שרשרת הייצור מבוצעת בקפדנות, החל מבחירת חומר הגלם דרך הכנת המרשם ועד לשילוח המוצר הסופי. תקן זה מעיד כי המוצר יוצר כולו ע״י גורם מורשה תחת פיקוח.

צוות מדעי – אנשי מקצוע רפואיים טכניים ומדעיים מהטובים בעולם.

חומרי גלם – כל חומרי הגלם נבחרים בקפידה ומבטיחים מוצרים נקיים,ללא מזהמים, מתכות או חומרים מזיקים אחרים. כל המוצרים עוברים בדיקה מיקרוביולוגית

אנו מייצרים את כל מוצרינו בהולנד וארה״ב, ועומדים בתקנים האירופאים והאמריקאיים המחמירים ביותר.

​כל מוצר שלנו נבדק בקפידה ומקבל אישור ייבוא ממשרד הבריאות הישראלי.