‏בדיוק כמו שהטבע התכוון – מהמקור אל התא!

זהו זה עכשיו זה רשמי! נחתה בישראל! אנחנו כל כך מתרגשים להציג בפניכם את המוצר החדשני ביותר בקטגוריית האומגה 3 בישראל: אומגה 3 מאצת ים מיקרוסקופית! טבעונית, איכותית וטעימה!
מדובר במהפיכת בריאות אמיתית בגלל שעד היום על מנת לקבל את שתי חומצות השומן החיוניות EPA DHA חברות היו מפיקות אותה מדגים, המון דגים! ובכן אנחנו ישר הלכנו למקור, ושוב הבאנו לכם פריצת דרך מדעית: אומגה 3 ממקור צמחי, ללא דגים, יציבה וטריה, ללא מתכות כבדות וחומרים מזיקים (PCB), עשירה בשתי חומצות השומן החיוניות EPA DHA, וכל זה מיוצר בטכנולוגיה ליפוזומאלית להגברת הספיגה בתאים.

🍍 על מה כל ההתרגשות?

עד לא מזמן היה נהוג לחשוב כי שמן דגים הוא המקור הראשון לאומגה 3, אך למעשה אלו לא הדגים, זה מה שהם אוכלים! בשנים האחרונות הוכח כי האומגה 3 נמצאת במרכיבי התזונה של דגים, ובעיקר באצת ים מיקרוסקופית (Schizochytrium) ממנה מופק שמן אומגה 3 המכיל את שתי חומצות השומן החיוניות EPA DHA. האצות מגודלות בחוות גידול ייעודיות, ובתהליך ייצור מבוקר ואיכותי עוברות תהליך של מיצוי לאומגה 3 צמחית, יציבה, ובריאה.

🍍 איך זה עובד?

הליפוזום זוהי בעצם בועית מיקרוסקופית העשויה שכבה שומנית כפולה העשויה מפוספוליפידים (אלה הם אבני הבנייה של התאים בגופנו). הייצור הליפוזומאלי מבטיח טריות של החומרים הפעילים, מכיוון שהחומר הפעיל נשמר בתוך מעטפת הליפוזום, שחודר את קרום התא בקלות, ושם הוא מתפרק בצורה הטובה ביותר. במלים אחרות אפשר לומר שבזכות הטכנולוגיה הליפזומאלית האומגה 3 מקבלת "הסעה" ישירה ולא נהרסת עד שהיא מגיעה בבטחה ליעדה : פנים התא. שם היא מתפרקת בצורה המקנה לאומגה 3 זמינות ביולוגית חסרת תקדים.

🍍 אומגה 3 טובה – אומגה 3 יציבה וטרייה!

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת על אומגה 3 הוא שבשביל שהיא תהיה אפקטיבית היא חייבת להיות יציבה וטרייה לאורך זמן. אחד היתרונות הבולטים של הטכנולוגיה הליפוזומאלית היא העובדה שהאומגה 3 נשמרת בתוך מבנה הליפוזום גם בתוך מערכת העיכול.
איך נדע שמדובר באומגה 3 טרייה ויציבה? במאמר המלא על יציבות.

🍍 טעם משגע!

תשכחו מטעם וריח מחומצן של דגים, המוצר שלנו מגיע אליכם בטעם אננס לא פחות ממדהים! וכן אנחנו יודעים שעל טעם וריח אסור להתווכח אבל במקרה הזה מדובר בפינוק אמיתי, אתם לא תאמינו שזה תוסף תזונה! המוצר מגיע ללא ממתיקים מלאכותיים וללא סוכר ומועשר בתמצית אננס אורגנית וטעימה. המוצר מתאים לילדים מגיל שנה.

לפרטים והזמנות של אומגה 3 ליפוזומאלית צמחית – לחצו כאן

מבצע! 20 ש״ח הנחה על כל מוצר בקניית 2 מוצרים ומעלה!
ניתן לשלב בין המוצרים

bottles
eco-mom
eco-calm2bottles
eco-family
לפרטים והזמנות אונליין לחצו כאן
ליצירת קשר באמצעות טופס צור קשר
או צ׳אט לייב באתר עם אחד מנציגנו.
שרות לקוחות: 1801-226-226

אנו שולחים את כל המוצרים במהירות, עם שליח עד הבית, לכל מקום בארץ,
ללא עלות וללא הזמנת מינימום.
כל המוצרים נשלחים בשקיות בד אקולוגיות תוך שמירה על איכות הסביבה.

אנו עובדים עם חברת שליחויות אשר עומדת בחוקים של משרד הבריאות בכל הנוגע לאיחסון המוצרים ושינועם עד לבית הלקוח.
התקנות החדשות החלות על תוספי תזונה ותרופות מחייבות שינוע ואחסון מוצרים בטמפרטורה שלא עולה על 25 מעלות צלזיוס.
המשלוחים שלנו עוברים בקרת טמפרטורה ועומדים בתנאים האידיאליים והנכונים ביותר לשליחת תוספי תזונה המבוססים על מרכיבים טבעיים כמו המוצרים שלנו.
אנו בטוחים שתעדיפו לקבל את הזמנתכם בטמפרטורה מבוקרת ושאיכות המוצרים שלנו לא תיפגע מהחום הרב השורר בארצנו בחודשי הקיץ.

אקוסאפ