מה הסיפור של הברזל?

אם את סובלת מנשירת שיער, עייפות יתר, או אם המחזור שלך ממש כבד כדאי לבדוק את מצב הברזל בגוף. תפקיד הברזל הוא להעשיר את כדוריות הדם האדומות הנושאות חמצן לכל האיברים. כאשר חסר ברזל בגוף, העברת החמצן נפגעת ובעקבותיה הגוף שלנו מתחיל לסמן לנו על כך בסימפטומים שונים.
להמשך קריאה

ברזל בשביל שניים

עד השבוע ה-20 להריון, מאגרי הברזל בגוף מתרוקנים, במידה ואין מספיק מאגרי ברזל עלול להיגרם מצב של אנמיה הריונית. בנוסף, חוסר ברזל בתחילת ההיריון יכול להעלות את הסיכון ללידה מוקדמת, וגם להשפיע על זיהומים אצל האם.
למאמר המלא

אם קיבלת מייל זה הינך זכאי ל 40 ש"ח הנחה 
בקניית זוג של IRON MAX או IRON MAX BABY
לרכישה דרך האתר קוד קופון:
NEWSLETTER
או בשיחת טלפון: 1801-226-226
* הקופון בתוקף לשבוע אחד בלבד!

ברזל לבייבי שלך

75% מהתפתחות המוח מתרחשת בגילאי 0-3. לפי ההנחיות החדשות של משרדי הבריאות העולמיים יש לתת לכל התינוקות תוסף ברזל באופן קבוע ומדי יום, מגיל 4 חודשים ועד שנה וחצי.
לפרטים

ברזל – הסוג המועדף

לא כל תוספי הברזל זהים זה לזה בריכוזם וביעילותם. הסוג שנספג ביעילות הגבוהה ביותר הוא ברזל מסוג ביסגליצינט, המכונה “ברזל עדין”. הוא זכה לכינוי זה, משום שהוא ידידותי יותר למערכת העיכול בהשוואה לסוגים האחרים.
להמשך קריאה

למה לקחת בנוזל?

מחקרים הוכיחו כי תוספים נוזליים נספגים בגוף בצורה מהירה ויעילה יותר מתוספים בטבליות. כמו כן, תוסף המגיע בצורת נוזל, קל לבליעה ולכן נוח לתת אותו גם לתינוקות, ילדים וקשישים המתקשים בבליעה.
למאמר המלא

מטפל החודש

ד״ר עדי גולדנברג, Ph.D, N.D מרצה בנושאי הרפואה הטבעית ההוליסטית, מעבירה סדנאות בנושא הריפוי הטבעי ומתמחה במגוון רחב של שיטות אבחון ובטיפולים לריפוי ולמניעה של מחלות שונות. בלינק הבא תוכלו למצוא קישור לסדרת הסרטונים היחודית של עדי לניקוי רעלים.

קליק לפרטים 

נשתמע בחודש הבא עם בשורות של בריאות.
שתפו אותנו מה מעניין אתכם,
אנחנו זמינים להזמנות ושאלות: 1801-226-226
או באתר: www.ecosupp.co.il
לרשותכם צ'אט לייב באתר
בכל יום בין 9:00 – 19:00

אם מייל זה גרם לכם לאי-נוחות מסיבה כלשהי אנחנו מתנצלים.
ניתן להסיר את עצמכם ממש כאן.
רק בריאות!
צוות אקוסאפ

פייסבוק

טוויור

pinterest

אקוסאפ