סוף סוף הוא כאן! אחרי פיתוח אינטנסיבי אנחנו שמחים לבשר לכם שעשינו את זה! בפעם הראשונה בישראל, ויטמין D3 ליפוזומאלי טבעוני! מדובר במוצר היחיד בעולם שמיוצר ממקור צמחי ובטכנולוגיה ליפוזומאלית מתקדמת המגבירה את הספיגה והזמינות הביולוגית שלו בגוף.

היDעתם?

בישראל מעל ל-300 ימי שמש בשנה ועדיין 80% מהאוכלוסייה סובלים ממחסור חמור בוויטמין החשוב כל כך– וויטמין D . מחסור זה מוגדר כמגפה המשפיעה על כל המערכות הדואגות לבריאותנו.
היום קיים מגוון רחב של תוספי תזונה אך לכולם בעיה משותפת – ספיגה נמוכה.
אצלנו באקוסאפ ספיגה גבוהה היא תו תקן ולכן פיתחנו מוצר בטכנולוגיה פורצת דרך המביאה את הזמינות הביולוגית של הרכיבים הפעילים בתוסף למקסימום האפשרי.
בנוסף לספיגה אתגרנו את עצמנו אף יותר וחיפשנו בכל מקום בעולם כיצד להפיק את התוסף מחומר גלם איכותי שכולו מן הצומח, כיוון שכל סוגי ה D3 היום מופקים מכבד של דגים או מצמר של כבשים ולנו באקוסאפ חשובה רווחתם של בעלי החיים לא פחות משל בני האדם.
אז אחרי מחקר ופיתוח מעמיק שנמשך לא פחות מ5 שנים אנו גאים סוף סוף לחלוק אתכם את הכוכב החדש של אקוסאפ –ויטמין D3 ליפוזומאלי, בספיגה גבוהה, ממקור צמחי, ובטעם מעולה!
לפרטים נוספים

מבצע! 20 ש״ח הנחה על כל מוצר בקניית 2 מוצרים ומעלה!
ניתן לשלב בין המוצרים

bottles
eco-mom
eco-calm2bottles
eco-family

עקב המחסור הגובר בקרב בקרב האוכלוסיה בישראל בויטמין D, משרד הבריאות לאחרונה עדכן את התקנות והעלה את המינון מ 400 ל 1000 יחידות בין לאומיות. אך כיצד נדע אם חסר? ומהם הערכים התקינים של ויטמין D3 בבדיקות הדם? במאמר המלא

באמצעות היצור הליפוזומאלי כל מולקולת ויטמין נעטפת בציפוי של פוספוליפידים –אלה אבני הבניין של קרום התא בגוף שלנו. מכיוון שהגוף מזהה את הציפוי כחלק מן התאים, הספיגה של הוויטמין גדולה באופן משמעותי לעומת כל תוסף שנלקח בקפסולה, נוזל או טבליה. למאמר המלא על תהליך היצור המיוחד לחצו כאן

ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות טופס צור קשר
או צ׳אט לייב באתר עם אחד מנציגנו.
שרות לקוחות: 1801-226-226

אנו שולחים את כל המוצרים במהירות, עם שליח עד הבית, לכל מקום בארץ,
ללא עלות וללא הזמנת מינימום.
כל המוצרים נשלחים בשקיות בד אקולוגיות תוך שמירה על איכות הסביבה.

אקוסאפ