גוף האדם הינו מכונה שיודעת לתקן את עצמה בתנאי שיש לה את האמצעים המתאימים.

מכיון שכך –אם כל אחד ילמד מה נכון לגוף שלו, הוא יוכל להיות בשליטה עליו כולל – האנרגיה, הבריאות ואריכות ימיו. ישנו ידע כללי לגבי כל גוף, שניתן ללמוד וליישם.
יש גם ידע ספציפי לכל גוף וגוף שמתקבל באמצעות בדיקות ספציפיות.

ד״ר שולמית לוריא מרבית המחלות היום הינם ביטוי להרעלה של הגוף או שימוש לא נכון בו. הרפואה היום לא מתמקדת במציאת הגורם האמיתי למחלות והטיפול בהם אלא – טיפול סימפטומאטי כרוני בלבד שבעצמו גורם למחלות נוספות הנגרמות מההרעלה התרופתית.

מבחינתי כרופאה, הדבר הנכון הוא לעזור לאנשים לרכוש ידע לגבי גופם על מנת שיוכלו לתחזק אותו בצורה הטובה ביותר, על מנת שיוכלו להבין את ה"נורות האדומות" שנדלקות לעתים ולטפל במצב לפני שמופיעה מחלה, ועל מנת שיוכלו לרפא את גופם בצורה הטובה והבלתי מזיקה ביותר ולחזור לבריאות שלימה. אני מאמינה שזה אפשרי ואני מאמינה שהידע הזה, משום מה, לא מספיק נפוץ. לעומת זאת – מידע (ולא ידע) מפחיד ביותר קיים בשפע רב מדי בכלי התקשורת למיניהם שנותן לאנשים את התחושה שהגוף שלהם הוא דבר מסתורי מאד שאינו ניתן לחיזוי.

מידע רב ומבלבל זה מריץ אנשים לרופאים הרבה יותר מבעבר, שנותנים בתמורה תרופות רבות שקשה לסרב להם, ותעשיית התרופות מנצחת. המטרה שלי היא לעזור בהפצת ידע אמיתי שיתן כלים לכל אחד, לטפל בעצמו בגוף שלו עד לבריאות שלימה, ושהפנייה לרופא תצטמצם למעט מקרים בהם הבלבול יהיה גדול מדי.

מאחלת לכולם הרבה בריאות ושמחה. ד״ר שולמית לוריא
רופאה מומחית ברפואה פונקציונאלית המשלבת הומאופאטית קלאסית.

הצטרפו לדף של ד״ר שולמית לוריא בפייסבוק